Special Days Image
Sayfa 737/1001 İlkİlk ... 237637687727735736737738739747787837 ... SonSon
Arama sonucu : 8003 madde; 5,889 - 5,896 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - III

ÖSYM : 2020 Yükseköğretim Kurumları Sınavı (2020-YKS) ile 2020 Milli Savunma Üniversitesi Askeri Öğrenci Aday Belirleme Sınavına (2020-MSÜ) başvuran adayların atamaları, ilgili sınava başvurularında birinci sırada tercih ettikleri sınav merkezlerine yapılmıştır.

Ancak, Koronavirüs (Covid-19) salgını nedeniyle atandıkları sınav merkezinin bulunduğu ilden farklı bir ilde ikamet etmek zorunda kalan ve bu nedenle sınav merkezi değişikliği yapmak isteyen adaylar (sınav merkezi değişiklik taleplerini dilekçe vb. yollarla daha önce ÖSYM'ye göndermiş olan adaylar dahil) sınav merkezi değişikliği taleplerini değerlendirilmek üzere 29 Mayıs 2020 tarihinde 09.00 - 23.59 saatleri arasında https://ais.osym.gov.tr internet adresinden Başkanlığımıza iletebileceklerdir.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Çocukların durumu ne oldu?çoğu ipad,tv, internet bağımlısı oldu. Market, restoran, avm ye giremesinler ana artık dışarı çıkıp top oynasınlar, parka gitsinler.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

3. Sahillere gelen yunus baliklarini da taslayip öldürürler artik !!!!
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Kabineden sonra yapılan açıklamadan :

Yol güzergahlarındaki dinlenme tesisleri de 1 Haziran'da hizmet vermeye başlayacak.

Spor tesisleri gece 24'e kadar hizmet verebilecek. Plajlar, milli parklar ve bahçeler belirlenen kurallar dahilinde 1 Haziran'dan itibaren faaliyete geçebilecek.

Hayvan satış yerleri 1 Haziran'dan, hipodromlar 10 Haziran'dan itibaren faaliyete geçebilecek.

Sürücü kursları, benzeri kurslar 1 Haziran'dan itibaren hizmet verebilecek.

Deniz turizmi, balıkçılığı ve taşımacılığı ile ilgili sınırlamalar da belirlenen kurallar dahilinde kaldırılmıştır.

Müze ve ören yerleri, 1 Haziran'da onlar da açılıyor. Bireysel sporlarla ilgili sınırlamalar kaldırılmıştır.
    SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Twinkle twinkle little star,
    Soon you won't be twinkling anymore.....

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Erdoğan : Eğlence ve nargile işletmeleri ile ilgili yasak devam edecek
    Kafelerde nargile değilde, turşu suyu fokurdatiyorlar sanki...Hey alllamyarebbim

İçişleri Bakanlığı Bakan Müşaviri Burak Güntekin'in sosyal medyadan yaptığı açıklamada "Hafta sonları uygulanan sokağa çıkma kısıtlaması, bu hafta sonu da, 15 ili kapsayacak şekilde devam edecektir." dedi. / Haber Global

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,748
     Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    İşgaliyeyi duymuştum ,

kuranglez'i ilk defa duydum.

Arkadaşın dükkanı bodrum katında değil .
    Şu şekilde;
    Dükkanın bodrumu vardır,hava,ışık vs alsın diye kaldırıma açılan üzeri mazgal v.s kapatılan bir alan vardır.Burada önemli olan istenen meblağ. Ufak bir bedel ise hiç ses etmemek lazım.Aksi taktirde daha büyük bedeller ödeme durumu olabiliyor.Kaldırımlar gerçi belediyelere ayittir bunu talep edebilirler ama yazdığınız gibi uygulaması pek yoktur. Tulumbada su kalmayınca!100 DOLAR karşılığı ödeyip,99 dolar alınan bir ülkedeyiz.Yakında korana vergisine hazır olun.

7.  Alıntı Originally Posted by nikrece Yazıyı Oku
    korana vergisine hazır olun.
    Bu kesin...

Arkadaşın dükkanının , kaldırım veya bodrum ile bir bağlantısı yok ,dükkan üst katlarda.

Neyse, sokağa çıkma yasağı kalksın , belediyeye gidecek.
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

8.  Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Sokağa cephesi olan dükkanlar var , onlar kaldırımı işgal ediyor . Anlaşılabilir ...

Ancak , arkadaşın dükkanı han içinde !

Bir de , açıklamada 'kuranglez' yazıyor ,???
    fatih belediyesinin klasiğidir bu...

kurangulez yaf, sokağa çık 100 kişiye sor 99 u o ne bee der...

dükkan önüne tezgah,mal,masa koyulması durumunda keser haracı...

hele de kullanan kiracı olursa (bu durumda haracı ödemesi gereken kiracıdır aslında) kiracıyı bulamazsa,boşaltmışsa dükkanı mal sahibine yüklenir.

kiracı uzun yıllar ödemez, mal sahibininde haberi olmazsa o zaman yandı gülüm keten helva...

Sayfa 737/1001 İlkİlk ... 237637687727735736737738739747787837 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •