Sayfa 925/1001 İlkİlk ... 425825875915923924925926927935975 ... SonSon
Arama sonucu : 8003 madde; 7,393 - 7,400 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - III

Alıntı Originally Posted by cefaks Yazıyı Oku
    her kimki hırsızlık yapıyor,
    sürüm sürüm sürünür inşallah.
    Üstat; sürünmüyor,süründürüyor. zevki safa içinde yaşıyor. Allahtan korkmuyor, kuldan utanmıyor. Hırsızlığı,yolsuzluğu kendine hak biliyor... Vahim bir durum.
    Burada yer alan bilgi,paylaşım ve yorumlar kişisel düşüncemdir.Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Ulaştırma Bakanlığı: Rusya ile uçuşların bugün itibariyle başlatılması konusunda mutabık kalındı / NTV

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    15 Temmuz 2016 ‘da yaşanan darbe girişimi sebebiyle hayatını kaybedenleri rahmetle anıyorum , bir daha böyle olaylar yaşamamamız dileğiyle .. Egemenlik Kayıtsız Şartsız Milletindir !

Atatürk’ü yıpratmaya çalışan onun fikir ve düşüncelerini silmeye çalışanlara karşı her zaman dimdik ayakta olmalıyız , şayet Atatürk ‘un ilke ve inkılaplarına bağlı , onun yolunda olan bir nesil yetişirsek bir daha bu tür olaylar asla yaşamayız ..

Bunu asla unutmayalım ; Ey Türk istikbalinin evladı! İşte, bu ahval ve şerait içinde dahi vazifen, Türk istiklal ve cumhuriyetini kurtarmaktır. Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur.
    Ak siyasetçiler; Ülke,il, ilçe yönetiminde olduğu sürece, Atatürk yolunda yetişen nesil yerine,dini dar, karnı geniş,kin ve nefreti sonsuz insanlar çoğaldıkça,Darbe de olur başka şeyler de...
    Bugün (sözde) Demokrasi bayramı var...Uygulamada ise demokrasi diye birşey yok.. Hükümeti eleştirmek için, karikatür çizmek, resim yapmak, söz söylemek,soru sormak bile hapse atılmak için gerekçe...
    Türkiye Cumhuriyeti'nin Kurucusu'nu.Ders kitaplarından,Bina duvarlarından, Tabelalardan ,Zihinlerden cikaran, Atatürk resimlerinin ve Türkiye Cumhuriyeti yazısının silindiği günleri,sildirenleri unutmadık, unutmayacağız...Bu da böyle biline..
    Böyle uyduruk bayramlar da,254 Kişinin ölmesine sebep olan bukalemunlarin olsun..

Numan Kurtulmuş : FETÖ konusunda Ak parti olarak en rahat noktada olan biziz , bunlarin Tayyip Erdoğan ile ilgili neler yaptıklarını biliyoruz , feto’nun son seçimde ak parti karşısındaki cepheye nasıl destek verdiklerini gördük siyasi ayak arayanlar oraya baksınlar bu yüzden Bizim bu konuda hiç bir çekincemiz yoktur.

Bu arada muhabirin Meclis’te kurulan feto komisyonunun raporunun hala devreye sokulmaması sorusuna Numan Kurtulmuş bir açıklama yapmadı

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Hafta sonu oynanacak Beşiktaş Fenerbahçe macını Halil Umut Meler yönetecek

Erdoğan : Yalan, İstismar ve gerilim siyasetini kapımıza asla yaklaştırmadık yaklaştırmıyoruz ve yaklaştırmayacağız . Milletin gündemini iftira ve yalanlarla zehirleyen şeref ve edep fukaralarına rağmen vakarımızdan bir an olsun taviz vermedik vermeyeceğiz

Erdoğan : İnsanimizi birbirine düşürmeye çalışanlara inat hep 83 milyonun kardeşliğini ve kader ortaklığını savunduk savunacağız

8. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Sayfa 925/1001 İlkİlk ... 425825875915923924925926927935975 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •