Special Days Image
Sayfa 568/1001 İlkİlk ... 68468518558566567568569570578618668 ... SonSon
Arama sonucu : 8003 madde; 4,537 - 4,544 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - III

Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Borsada hep dikkatliyim,tehlikeki zamanlarda %25 ile giderim,hisseler dip olmuşsa hiç tereddüt etmeden alırım,birden almam,kademeli alırım,bu aralar portföyümü %35 yaptım,devamlı %50-60 nakitim bir kenarda durur,bunu devamlı tavsiye ederim herkese,çünkü işler ters dönerse kelepirden sana hisse alımı imkanı yaratır,bu severde öyle oldu,2-3 fiatlı hisseler 1 üstü,ve altına indi,nereye kadar inme imkanı olurduki,1 tl fiattan dip yapmış hissenin en fazla düşeceği yer 0.70 cıvarıdır,şimdi o hisselerin çoğu %50-200 arası bir yerde,bende yatma yoktur,o 210 senesi öncesiydi,10 senedir vurkaççıyım,bundada başarılı oldum,sattıktan sonra çok uçan oldu,benim işim,uçan,kaçanlan olmaz,gidene yolu açık olsun,çünkü borsada fırsatlar çoktur,biri giderse diğeri düşer mutlaka ve anında değişim yaparım,değişimlen uçana yaklaşmasam bile,onların yarısına gelsem bana yeter,bakıyorum borsada çoğu tepeden dalış yapıyor,hisse zaten doymuş veriyorlar eline küfürler,naralar havada uçuşuyor,yahu bunu dipten alsanız olmazmı,Ahmet Mergeni severim,oynen onun dediği gibi,satmadıkları zaman abi ben zaten uzuncuydum,ne uzuncusu,adam seni bir güzel uzatmış,o fiatlara gelene kadar ölme eşeğim ölme,borsada tilki,kurtlar cirit atar,çoğuda şirketlerdir satış yapan,araya aracı koyarlar bir güzel seni öttürürler,manipilasyona giriyor bu işler,ama onlar bir kılıfını buluyor her zaman,SPK'yıda uyutarak bu işi yürütüyorlar,şirket sahiplerinin borsada hisse satışına önünde engel yok %30 halka açık paylarını kurnaz tilkiler %80-90 cıvarına çıkardığını bilirim,mesela Işıklar holdingde Rıza ve Uğur ikilisi,Galip Öztürkü herkes bilir,biz çaycı,çoban deriz,bunlar gibi borsada çok var,mesela Torunlar,halka arz oldular,peşinden adamlar hisse satışına giderek yat,kat,yalı satın aldılar,en iyi kek avlama keri borsadır,Ostimde hırsız dolu,TS 30 olduğunda adamlar 61 plaka hesapları yapıyordu,Sadri onları bir güzel uzattı,30 olan hisseyi Sadri devamlı satarak 4 tl cıvarına indirdi,onu geçtik,hisse en son bedelli ile0.80 krş olmuştu,bende vardım o teknede 1 olsa diye yırtındık,olduda 1.50 olduğunda postaladım gittim,peşi malum 9 tl,adamların maliyeti 2 cıvarında tepe noktası tarihte 11,oraya yaklaşmış,abi 30 olmasan satmam diyorlardı,beline kazmayı bir vurdu kurtlar soluğu 1.70 cıvarında aldı,FB 6 iken 18 oldu,15 cıvarına indi peşi 22 oldu,samam abi 40'dan aşağı,peşi malum 6.50...daha ne yazayım çok örnek var,borsa acemi çaylak yeri değildir,zaten acemiler olmasa bu kurtlar borsada kimi parçalayacak,adı üstünde KY
    Borsadan toplanan hisselerle yönetim kuruluna girilebiliniyor mu?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

Akaryakıt Ürünlerinde Fiyat Artışı

05/05/2020 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere;

Benzinde 7
    Motorinde 16 Krş/Lt pompa fiyatlarına yansıyacak şekilde artış olmuştur.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Türkiye CdS 620

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

İran Meclisi, para birimi riyalden 4 sıfır atılarak tümene geçilmesini öngören tasarıyı onayladı.

https://www.finansgundem.com/haber/i...atiyor/1488610
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

5. Sayın arkadaşlar şirketlerin bilanço açıklama tarihleri:

http://www.borsanalist.com/bilanco-aciklama-tarihleri

İlgilendiğiniz şirketlerin bilançolarının konsolide olup olmadıklarını da tablodan öğrenebilirsiniz.
    Bol kazançlar.
    http://twitter.com/A_N_A_L_i_S_T
    Yatırım kararları SPK'nın kurallarına göre verilmelidir. Bu konuda bir yetkim, bilgim ve deneyimim bulunmadığı için yazdıklarım, yatırım kararları verilirken kullanılmamalıdır.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Sayın refaba; Tecrübeleriniz ders kitabı olarak okutulacak türden..👍😅

İstanbul'da trafik yoğunluğu uzun sürenin ardından %47 seviyesine ulaştı.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
     Alıntı Originally Posted by kubilayhan23 Yazıyı Oku
    İran Meclisi, para birimi riyalden 4 sıfır atılarak tümene geçilmesini öngören tasarıyı onayladı.

https://www.finansgundem.com/haber/i...atiyor/1488610
    Bir sonraki seçimlerde kesin tekrar iktidar olurlar.. Tabiki, İran halkına palavra atarken bizimkileri örnek alırlarsa..
    İşin kötü tarafı bu iş banada dokunacak..cebimde yüz riyal vardı..İran ziyaretimden kalmıştı..😅

Sayfa 568/1001 İlkİlk ... 68468518558566567568569570578618668 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •