Sayfa 532/1001 İlkİlk ... 32432482522530531532533534542582632 ... SonSon
Arama sonucu : 8003 madde; 4,249 - 4,256 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - III

CHP milletvekili Özgür Ozel’in https://twitter.com/enginozkoc/statu...31260476350465 bu açıklamasıa Cumhurbaşkanlığı iletişim başkanının cevabı https://twitter.com/fahrettinaltun/s...19015579443212

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

ABD Başkanı Donald Trump, yeni tip Corona virüs (Covid-19) nedeniyle ara verdiği seyahatlerini, gelecek haftadan itibaren yeniden yapmaya başlayacağını duyurdu.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Trump, ABD'de süren aşı çalışmalarına ilişkin ise "Virüs giderse belki de bir aşıya ihtiyaç duymayız. Ama tabii aşı bulunursa bu muhteşem olur." ifadelerini kullandı.

Corona virüs salgını nedeniyle yargı alanındaki hak kayıplarının önlenmesi için getirilen durma süresini 15 Haziran 2020'ye kadar uzatan Cumhurbaşkanı Kararı, Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe girdi

Ahmetg Guest

Milli Savunma Bakanlığı : COVID19 ile mücadele kapsamında, ABD'ye birinci grup tıbbi yardım malzemelerinin teslimini tamamlayan A400M tipi uçağımız ülkemize dönüş için Andrews Hava Üssü’nden hareket etti.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    933
    Blog Entries
    1
    Borcu olmasa intihar edecekmiş.
    Z a m a n ı S a t ı n A l a m a z s ı n !

8. Evde kalmaktan gezmeye hasret kalanlara...

Oturduğunuz yerden dünyanın farklı köşelerini gezme imkanı... Çok sayıda ünlü şehir arasından birini seçiyorsunuz, radyo müziği eşliğinde arabayla geziyorsunuz. İstanbul, İzmir ve Antalya da var. İstanbul'u seçtiğinizde Beşiktaş'tan Sarıyer'e kadar sahil yolundan Boğaz'ı görebiliyorsunuz. İsterseniz radyoyu kapatıp, sokak seslerini açabilirsiniz. Hızı 1,5 ve 2 misli yükseltebilirsiniz. Linki favorilerinize ekleyerek hergün bir başka şehri dolaşabilirsiniz. Paylaşım serbest... İyi gezmeler...

https://driveandlisten.herokuapp.com...p_8bv9kmxvf8_E
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Sayfa 532/1001 İlkİlk ... 32432482522530531532533534542582632 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •