Sayfa 723/1001 İlkİlk ... 223623673713721722723724725733773823 ... SonSon
Arama sonucu : 8003 madde; 5,777 - 5,784 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - III

1. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

2. https://www.resmigazete.gov.tr/eskil...0200527-10.htm

Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

TAVSİYE EDEBİLECEĞİNİZ KİTAP / KİTAPLAR hangileridir?

fazla kafa yormasın..
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

Alıntı Originally Posted by radyolog Yazıyı Oku
    TAVSİYE EDEBİLECEĞİNİZ KİTAP / KİTAPLAR hangileridir?

fazla kafa yormasın..
    körlük ve diye bir kitap okudum çok eski bir kitapmış okumamıştım internette çok satanlarda görünce sipariş vermiştim bence okunmadıysa okunmalı , Konstantiniyye oteli ( https://www.dr.com.tr/Kitap/Konstant...iABEgJ9kfD_BwE ) Buda güzel .

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

AHaber: Bazı illerin vefat sayısı

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Resmî gazete : Gelir vergisi tarifesine %40 ‘lik yeni bir dilim eklendi

DHA : Suriye'nin İdlib kentinde M4 kara yolunda TSK konvoyunun geçişi sırasında, yola önceden döşenen el yapımı patlayıcı infilak ettirildi. Patlamada yaralananlar olduğu ve bazılarının durumunun ağır olduğu öğrenildi.

İngiltere'de Kovid-19 nedeniyle ölenlerin sayısı 412 artışla 37 bin 460'a yükseldi.

Sayfa 723/1001 İlkİlk ... 223623673713721722723724725733773823 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •