Sayfa 907/1001 İlkİlk ... 407807857897905906907908909917957 ... SonSon
Arama sonucu : 8003 madde; 7,249 - 7,256 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - III

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,043
    biz almaya araba bulamıyoruz adamlar üretime ara veriyor
    ne çelişkili dünya!
    KAP: FMIZP [ ] FEDERAL-MOGUL İZMİT PİSTON VE PİM ÜRETİM TESİSLERİ A.Ş. Faaliyetlerin Kısmen veya Tamamen Durdurulması ya da İmkansız Hale Gelmesi

Orjinal Link:

https://www.kap.org.tr/Bildirim/858187
    Dosyalar:

Faaliyetlerin Kısmen veya Tamamen Durdurulması ya da İmkansız Hale Gelmesi 2020-07-09
    Dil Seçimi
    Dil seçimi
    Türkçe
    İngilizce
    Yapılan Açıklama Güncelleme mi? Evet (Yes)
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi? Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi 26.06.2020
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı? Hayır (No)
    Bildirim İçeriği
    Bildirime Konu Durumun Niteliği Üretime Ara Verilmesi
    Durdurulan/İmkansız Hale Gelen Faaliyetler Hakkında Bilgi Üretim Faaliyetleri
    Faaliyetlerin Durdurulmasının/İmkansız Hale Gelmesinin Nedeni Tüm Otomotiv Üreticilerine yapılan satış ve teslimat süreçlerindeki aksamalar
    Varsa Yetkili Organ Karar Tarihi 09.07.2020
    Faaliyetlerin Durdurulmasının/İmkansız Hale Gelmesinin Geçerlik Tarihi 30.03.2020
    Faaliyetlerin Durdurulmasının/İmkansız Hale Gelmesinin Şirketin Toplam Üretimine Etkisi -
    Faaliyetlerin Durdurulmasının/İmkansız Hale Gelmesinin Şirketin Toplam Satışlarına Etkisi -
    Kısmen Durdurma Sözkonusu ise Durdurulan Faaliyetlerin Toplam Üretim ve Satışlar İçindeki Payı -
    İş Akitleri Feshedilen/Feshedilecek Kişi Sayısı İşe ara verme nedeniyle iş akdi feshi öngörülmemektedir.
    Ödenen/Ödenecek Kıdem Ve İhbar Tazminatlarının Toplamı -
    Şirket Yönetimince Alınan Tedbirler İş Sürekliliği Planı çerçevesinde gerekli çalışmalar yerine getirilecektir.
    Yeniden Faaliyete Başlanması İçin Gerçekleşmesi Gereken Olaylar Satış/Teslimat süreçlerindeki iyileşme
    Yeniden Faaliyete Başlanacaksa Öngörülen Tarih 20.07.2020
    Şirketin Süreklilik Varsayımının Nasıl Etkileneceği Herhangi bir etki beklenmemektedir.
    Açıklamalar
    Ek Açıklama Tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 (Corona) Virüsü etkilerini azaltmaya yönelik alınan önlemler çerçevesinde; otomotiv üreticilerine yapılan satış ve teslimat süreçlerindeki aksamaların devam etmesi sebebiyle, Kocaeli İzmit ilçesindeki fabrikamızın üretim faaliyetlerine ara verme süresi 20 Temmuz 2020 tarihine kadar uzatılmıştır.Fabrikamız 20 Temmuz 2020 tarihinden itibaren kısmi olarak üretime açılacaktır. Kocaeli Arslanbey ilçesindeki fabrikamız ise 13 Nisan 2020 tarihinde başladığı üretimine devam etmektedir. Konuyla ilgili önemli gelişmeler yatırımcılarımızla ayrıca paylaşılacaktır.
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Sakarya'da Taşkısığı bölgesinde bir patlama meydana geldi. Olay yerine çok sayıda ambulans ve itfaiye ekibi sevk edildi-Hürriyet

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by medwig Yazıyı Oku
    sakarya'da taşkısığı bölgesinde bir patlama meydana geldi. Olay yerine çok sayıda ambulans ve itfaiye ekibi sevk edildi-hürriyet
    sakarya belediye başkanı: 2 şehidimiz var

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Sakaraya belediye başkanı : Havai fişek taşıyan kamyonda patlama oldu, 2 kişi hayatını kaybetti, 6 yaralı var

5. Son yıllarda Hükümet lehine iş yapılıyor gösterilip, alttan kuyunun kazıldığını çok gördük, sonrası aldatıldık, kandırıldık !!! Örnegin rus uçağının vurulması uçuk vurulduğunda ben vur dedim,yok önce ben dedim herkes sahiplenip alkış topluyordu sonra pilot fetocu çıktı...özür diledik...
    Şimdi ülkeyi Ayasofya üzerinden zora sokma gayreti var, dini ve milli duygular en kolay yoldur bu işlerde...galeyana getirmek sonra kenardan seyretmek!!!!
    İnsan demezmi 100 yıldır nerdeydiniz, onu geçtik 18 yıldır siz nerdeydiniz !!!
    Bistin karın ağrısı bu mesele, bu işi yapanlar art niyetli ise ve hedeflerine ulaşırlarsa yeni sürünme günleri hayırlı olsun...

Alıntı Originally Posted by WYATT EARP Yazıyı Oku
    Yurt disindan turist gelmesi icin vaka sayisinin dusmesi lazim.
    Dusmese de dusurecekler...
    Bu konu yüksek ihtisas sahibi oldugumuz bir konu....

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Kaz dağları Türkiye'de elin gavuru kaz değil, yabancı turist işi bu sene bitti.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

7. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    sakarya belediye başkanı: 2 şehidimiz var
    Ayağı kayıp vefat eden, şehit olacak galiba?

Ulan şehitlik kavramını da, pespaye ettiniz beee...
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Sayfa 907/1001 İlkİlk ... 407807857897905906907908909917957 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •