Sayfa 259/1001 İlkİlk ... 159209249257258259260261269309359759 ... SonSon
Arama sonucu : 8003 madde; 2,065 - 2,072 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - III

İBB Sözcüsü: Yarından itibaren otobüs, metro, metrobüs ve şehir hatları vapurlarına yüzünde maskesi olmayan yolcular alınmayacaktır. Değerli İstanbulluların bu hassas konuda duyarlı olacaklarına şüphemiz yoktur.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası, bugün bankalara gönderdiği talimatla, Döviz Karşılığı Türk Lirası Swap Piyasası'nda geleneksel yöntemle gerçekleştirilen swap ihalelerinin limitini yüzde 20'den yüzde 30'a çıkardı

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4. Hindistan hükümeti DSÖ’nün izolasyon önerisini sokağa çıkma yasağı ile yaparken, fakir halk için 24 milyar dolar ayırdı. Bu parayla 3 ay süreyle 800 milyon kişiye yemek, 204 milyon kişiye nakit para, 80 milyon kişiye bedava gaz verecek.
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

5. 2 saat icinde

Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

6. Adam has Formula'cıymış.Motor çalışıyor hala

https://skor.sozcu.com.tr/2020/04/03...lacak-1472513/

7. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

8.  Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Hindistan hükümeti DSÖ’nün izolasyon önerisini sokağa çıkma yasağı ile yaparken, fakir halk için 24 milyar dolar ayırdı. Bu parayla 3 ay süreyle 800 milyon kişiye yemek, 204 milyon kişiye nakit para, 80 milyon kişiye bedava gaz verecek.
    Fakir ülke işte nolacak. Biz öylemiyiz ya.

Sayfa 259/1001 İlkİlk ... 159209249257258259260261269309359759 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •