Sayfa 501/1001 İlkİlk ... 401451491499500501502503511551601 ... SonSon
Arama sonucu : 8003 madde; 4,001 - 4,008 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - III

1.  Alıntı Originally Posted by Berk Dogan Yazıyı Oku
    Bakalım altından ne çıkacak. yine zeytinyağı gibi üstte çıkarlar.
    Eğer doğruysa saçmalamaktır yapılan şey.

İtalya Başbakanı Giuseppe Conte, Kovid-19 salgınına yönelik uygulanan tedbirlerin 4 Mayıs'tan itibaren kademeli gevşetileceğini açıkladı

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Asya seansı : Dolar/ TL 7.0131

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

İçişleri Bakanlığı : Karantina tedbiri uygulanan yerleşim yerindeki toplam nüfus 222.921’dir.

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by nikrece Yazıyı Oku
    Antalya Kemer clup med pampilya da (GS nin Ankaragücünü Zalat şikesi ile 8-0 yendiği senedir)sahillere dağıtılmıştır.Tüh kaçırmışsınız .
    simdi baktim 1 gecesi 170 dolar

Ben o paraya koylere kac tane ilkokul kurarim bosver kalsin iyiki kacirmisim

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Bu Korona hikayesi, Önce kolonyacilari , sonra tuvalet kağıdcilari zengin etti., şimdi de test kitcileri Zengin edecek...
    Bakalım sırada hangi sektör olacak..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    933
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    Bu Korona hikayesi, Önce kolonyacilari , sonra tuvalet kağıdcilari zengin etti., şimdi de test kitcileri Zengin edecek...
    Bakalım sırada hangi sektör olacak..
    Asıl servet artışını borsada yatırım yapanlarda görüyorum ben. Ortalama 10 yılda bir olan ekonomik çöküşleri değerlendiren gerçek yatırımcılar bahsettiğim kesim. Yoksa şu hisseyi alsaydım şimdi zengin olmuştum hikayeleri tekrar ve tekrar yazılır....
    Z a m a n ı S a t ı n A l a m a z s ı n !

Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    Reha kaya bey;Biz evde 5 kisiyiz.... Sadece biradere 5.adet maske geldi.. Diğer ahaliye hiçbir şey yok...Ama elin ingilizine tonlarca sağlık malzemeleri yollayan yöneticilere küfür değilde ne edilir.??
    DUA

Dün benim sokakta kolonya dağıtımı vardı cumbaba göndermiş.

ellerinde liste vardı.

ben dahil 4 evde 70 yaş üzeri kişi vardı. birimize bile vermediler listede yokmuşuz.

Buda aklımda yancılara mı veriliyor diye geldi.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Sayfa 501/1001 İlkİlk ... 401451491499500501502503511551601 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •