Sayfa 773/1001 İlkİlk ... 273673723763771772773774775783823873 ... SonSon
Arama sonucu : 8003 madde; 6,177 - 6,184 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - III

Albayrak: Türkiye son 3 ayda pozitif ayrıştı

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Albayrak: Enflasyonda riski aşağı yönlü görüyorum

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Bakan Albayrak: "Swap konusunda Merkez Bankası çok yoğun teknik çalışmalar yürütüyor."

4.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Diyecek bir laf bulamıyorum .. Carsamba yasak yok diyen sağlık Bakanı , Persembe yasak getiren icisleri bakanlığı , cuma tüm bu birimlerin başı olan Cumhurbaşkanınca yasağın iptal edilmesi .. Virüs bu hengameyi görünce nereden geldim bu ülkeye demiştir

10 Nümerö espri...har bi çok güldüm.....!!!!!!!!!....

5. Son aldığım duyumlara göre ...Emine hanıma yasak için çok istek gitmiş...

Hafta sonu yasaklaması mesai saatinden önce tekrar gelebilir....!!!!!!!

6. 5 Mayıs 2020'de yazdım, bir ay sonra yine tekrar..
    Parasızlık demek açlık emektir, bütün dünayı 6 ay ev hapsine alsan 8 milyar olan insan nüfusunun yarısı orada ölür..
    Virüs yok olmaz, 6 ay sonra insanları dışarı salsan yine bulaşacak, bu dünya bu saçmalık ile kendini yok etti..
    ABD bile bunun farkına vardı, 320 milyon nüfuslu ülkede 40 milyon işsiz var, kim takar virüsü maskeyi, açlıktan ölmektense hastalıktan ölmeyi tercih eder..
    Muz cumhuriyeti olmak da başka, bu konuda İsveç'i hep tebrik ettim, adamlar da heryer açık ama TR'de kahve içmeye bile gidelecek yer yok, tek doğru yapan ülkelerden biri İsveç "ölen ölür, insanlığımız yok olmasın" dedi.. Kim bunu kabul etmediyse o ülkede yokluktan iç savaş çıkar..

Alıntı Originally Posted by sid Yazıyı Oku
    Bütün dünya olaylarını saçmalık olarak düşünüyorum, bu yüzden Elon Musk haklı derim.
    Aylar önce önemli bir prof Dr çok basit sorunun cevabı kayboldu gitti, KOAH vs benzeri dört hastalıklardan ölen binlerce insan bu yıl hiç ölmedi.
    Yeni yüzyılın sömürü sistemi bu olsa gerek, binlerce insan farklı sebeplerle ölüyorken milyarlarca insanın kasıtlı olarak öldürmek.
    Bu kapalı kutu sisteminin uygulanmadığı ülkelere bakmak bile yeterli, İsveç bu sistemi hiç uygulamadı, okulların dahi açık olduğu herşey rutin hayatta devam ediyor, plan çok basit, kendinize güvenin.
    Milyonlarca gazeteci var, sadece biri sorsun "11 milyon nüfuslu Wuhan'da 9 Kasım 2019 tarihinde kontrolsüz olarak çıkan bu virüsten üç ay sonra kontroller geldi de bu süreçte orada kaç kişi öldü???" 93 denilip gizlendi denilecek ve milyonlarca kişi o şehirde gizli gömüldü denilecektir, kimse kusura bakmasın ama bu çağ öyle gizli olarak milyonlarca insanı gömüleceği çağ değil, 30 yıl önce Bosna Hersek'de acımasız olarak öldürülen binlerce insanı gömüleceği zaman değil.
    Asıl saçmalık insanları hapsetmek, 6 ay boyunca tüm insanları tavuk kümesine koysan, 6 ay sonra çıkın desen bu virüs yok mu olacak, 6 ay boyunca erzak bile versen bu tavuklara salağın biri bu virüsü yine salacak, bu süreçte kendinizi yok edecektir.
    Dünya sağlık örgütünün bile her yıl 300 bin kişi gripten ölüyor diye açıklaması var, sadece ABD'nin grip vefat ortalaması 60k.
    Virüs vardır ama sağlıklı güçlü insanları hapsetmek aptallığın ötesi, pislik insanları hapisten çıkartmak kadar aptalca, işlemediğim bir suçu çekmek zorunda değilim, suç işleyen pislikleri dışarı salınıyor.
    Madem burası hisse yeri Türkiye ve dünya üzerinden sağlık, tarım ve gübre hisselerine bakın derim geçerim, olaylar başlamadan ve şimdiki durum belli.
    Neyse fazla konu var, yazdığım saçmalıklar da kişisel düşüncem, bir anlamı olmayan boş mesaj.

Alıntı Originally Posted by kxsr Yazıyı Oku
    muzun kg su olmus 20 tl, muz bey diyeceksiniz.
    CUMHURİYET pahalıdır.

Herkez hakkını veremez.

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

ABD (Mayıs):
    - Tarım Dışı İstihdam (Bin) 2.509K (Beklenti -8.000K Önceki -20.687K)
    - Ortalama Saatlik Kazançlar -1,0% (Beklenti 1,0% Önceki 4,7%)
    - Ortalama Saatlik Kazançlar (Yıllık) 6,7% (Beklenti 8,5% Önceki 8,0%)
    - İşsizlik Oranı 13,3% (Beklenti 19,7% Önceki 14,7%)

Sayfa 773/1001 İlkİlk ... 273673723763771772773774775783823873 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •