Special Days Image
Sayfa 759/1001 İlkİlk ... 259659709749757758759760761769809859 ... SonSon
Arama sonucu : 8003 madde; 6,065 - 6,072 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - III

Açıklanan bilançolar :

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

İstanbul merkezli iki farklı FETÖ soruşturmasında 98 görevde olan asker olmak üzere toplam 118 kişi hakkında gözaltı kararı verildi.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

5. İyi günler

6. Trump'in gerekirse orduyu goreve cagiririm aciklamasina Pentagon'dan sert yanıt
    Eyalet valileri talep etmedikleri surece orduyu bölgelere göndermeyeceklerini açıkladi.
    Tümgeneral Thomas Carden Trump'in bu aptal cikisina ordu cevap vermeyecektir dedi.

https://www.sozcu.com.tr/2020/dunya/...tepki-5850282/

Tek kişi kafasına göre at oynatamıyor.
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

7. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

8. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

Sayfa 759/1001 İlkİlk ... 259659709749757758759760761769809859 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •