Sayfa 760/1001 İlkİlk ... 260660710750758759760761762770810860 ... SonSon
Arama sonucu : 8003 madde; 6,073 - 6,080 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - III

1. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

2. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

3. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

4. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

5. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

Kadıköy'de Amerika'daki protestolara destek vermek isteyen bir gruba polis ekipleri müdahale etti. İHA

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

İngiltere'de Kovid-19 nedeniyle ölenlerin sayısı son 24 saatte 324 artarak 39 bin 369’a yükseldi

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,206
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Kadıköy'de Amerika'daki protestolara destek vermek isteyen bir gruba polis ekipleri müdahale etti. İHA
    Hemen zat emir vermiştir,çünkü isyandan çok korkuyorlar...Mehmet Akif bunu zamanında çok iyi belirtmişti,uyuşan beyinler zamanı geldiğinde canlanır,canlandığında önüne engel koysan bile dayanmaz...Kükremiş sel gibiyim, bendimi çiğner, aşarım.
    Yırtarım dağları, enginlere sığmam, taşarım !!!...İlk hareket sömürüye karşı 1789,peşi reformlar gelişen ülkeler ve Avrupa birliği,,,İkinci hareket yine ayni ülkede sarı yelek harekatı,bizde ona benzer gezi olayı,buna benzer olaylar ileride çığ gibi artacak eşitlik,kardeşlik için,işte ABD olaylarıda böyle şey...artık yeni Dünya düzenine hızlan gidiyoruz,ne derler biri yer,biri bakar,kıyamet ondan kopar

Sayfa 760/1001 İlkİlk ... 260660710750758759760761762770810860 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •