Sayfa 262/1001 İlkİlk ... 162212252260261262263264272312362762 ... SonSon
Arama sonucu : 8003 madde; 2,089 - 2,096 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - III

1.  Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    Almayi dusunurdum 1 milyon TL nin altina dusseydi lakin avukat arkadaslar uyardilar

Dedilerki plakayi aldin sonra gittin kiraya verdin. Ama onu kullanan taksici kazada birisini oldururse veya buyuk hasar gelirse o zaman mahkemeye plaka sahibide cikar zararada ortak olur basin cok agrir dediler. Bu yuzden vazgectim

Yoksa plakalari 1 milyon TL den topla 1-2 seneye virus olayi cozulur 1 senede ekonominin eski hale gelmesi desek 3 sene sonra ayda 12 bin az para degil

Ama cok riskleri var almam
    Bu is boyle giderse plakalar 100 bin bile etmez.

2.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Aynen,içinde sekada var ve daha niceleride var,hepsi peşkeş çekildi,milli varlıklar talan edildi,şimdi para dileniliyor
    Hepsi stratejik kurum ve uretim yapan yerler ickini de kendin yapiyorsun hammaddeni de sigarani da dışarıya para vermiyorsun en onemlisi bu, simdi biz bir inek olduk sagip sutu, yağı kendi ulkelerine goturuyorlar.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,607
     Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    Almayi dusunurdum 1 milyon TL nin altina dusseydi lakin avukat arkadaslar uyardilar

Dedilerki plakayi aldin sonra gittin kiraya verdin. Ama onu kullanan taksici kazada birisini oldururse veya buyuk hasar gelirse o zaman mahkemeye plaka sahibide cikar zararada ortak olur basin cok agrir dediler. Bu yuzden vazgectim

Yoksa plakalari 1 milyon TL den topla 1-2 seneye virus olayi cozulur 1 senede ekonominin eski hale gelmesi desek 3 sene sonra ayda 12 bin az para degil

Ama cok riskleri var almam
    yahu yazın piknik tüpü ile tatili ucuza getirmek, komşulardan viriles için nasıl yaparım diye soran sen değilmiydin..?

yoksa ben mi yaşlandım
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by guneysu Yazıyı Oku
    yahu yazın piknik tüpü ile tatili ucuza getirmek, komşulardan viriles için nasıl yaparım diye soran sen değilmiydin..?

yoksa ben mi yaşlandım
    Evet yaslanmissin

Bu arada viriles ne demek?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    19,607
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    İBB Sözcüsü: Yarından itibaren otobüs, metro, metrobüs ve şehir hatları vapurlarına yüzünde maskesi olmayan yolcular alınmayacaktır. Değerli İstanbulluların bu hassas konuda duyarlı olacaklarına şüphemiz yoktur.
    Sınıfta kaldı ekrem başkan, Ankara otobüse bineceklere maske dağıtıyor.

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    19,607
     Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    Evet yaslanmissin

Bu arada viriles ne demek?
    iki tane v yanyana koy sen, anladın da, hınzırlığından anlamamazlığa geliyorsun...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    19,607
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Sağlık Bakanı Koca: "Hayatını kaybedenlerin yüzde 78,7'sini 60 yaş üstü vatandaşlar oluşturuyor."
    %1 bile büyük oran, evde yaşamaya devam..

Ahmetg Guest
    Unutmayın! Mustafa Kemal Atatürk 4 sene boyunca işgalcilerle, hayatının geri kalan 15 senesinde ise “cahillerle†savaştı. Bu ülkenin en büyük sorunu ekonomi ya da siyaset değil; Cehalet’tir..

Sayfa 262/1001 İlkİlk ... 162212252260261262263264272312362762 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •