Sayfa 267/1001 İlkİlk ... 167217257265266267268269277317367767 ... SonSon
Arama sonucu : 8003 madde; 2,129 - 2,136 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - III

1.  Alıntı Originally Posted by boschyatirim Yazıyı Oku
    Sen kimsin..delik dondan çıkar gibi yorum yapiyorsun.
    Neden kim olduğumu merak ettin, anlamadım ama...

Üslubuna bakılacak olursa...

Muhtemelen senden daha görgülüyümdür....
    Muhtemelen Türk kültürüne senden daha bağlıyımdır...
    Muhtemelen kendi dinime senin kendi dinine bağlı olduğundan daha bağlıyımdır...

Muhtemelenler uzayıp gider...

Ama kesinlikle,

İkinci cümlene cevap verip seni susturup cevap veremeyecek hale getirecek kadar da küfür dağarcığım var...

Ancak,

Muhtemelen ile başlayan cümlelerimden dolayı bu bana yakışmaz...

Neden yakışmaz?

Şöyle bir kıssa biliyorum...

Hz. Ömer, ölümün var olduğunu yeterince hatırlayamadığını düşünmüş olacak ki bir tane kişi kiralar.
    Kiraladığı bu kişinin tek görevi şudur...

Ya Ömer, Ölüm var!

Lenovo K53a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,752
    4. Sezon başlamış.

3. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

4. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

5. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

Maske kullanımına dair, Dünya Sağlık Örgütü’nün sitesinde yayınlanan kurallar şöyle sıralanıyor:

1- Maske takmadan önce ellerinizi sabunlu suyla yıkayarak veya alkol içeren el temizleme jeli sürerek temizleyin.

2- Ağzınızı ve burnunuzu tamamen kapayacak şekilde maskeyi takın. Yüzünüz ve maske arasında aralık kalmamasına, çenenizin altına inmesine iyice yüzünüze oturmasına özen gösterin.

3- Kullandığınız süre zarfında maskeyi ellemekten kaçının. Eğer boş bulunup ellerseniz ellerinizi yine sabunlu suyla yıkayarak veya alkollü el temizleme jeliyle temizleyin.

4- Maskeniz nemlendiğinde değiştirin. Kullanılmış maskeleri asla tekrar kullanmayın. Tek kullanımlık olduklarını unutmayın.

5- Maskeyi çıkarırken ön kısmını ellemeden, arkadan öne doğru, lastikli kısmından tutarak çıkarın. Maskeyi hemen çöpe atın ve ellerinizi yine jelle veya sabunlu suyla yıkayarak temizleyin.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

ABD'de yeni tip koronavirüs salgınında hayatını kaybedenlerin sayısı son 24 saatte 1105 artarak 7 bin 163'e yükseldi.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

İspanya sokağa çıkma yasağını 25 Nisan'a kadar uzattı.

Sayfa 267/1001 İlkİlk ... 167217257265266267268269277317367767 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •