Sayfa 2/390 İlkİlk 12341252102 ... SonSon
Arama sonucu : 3113 madde; 9 - 16 arası.

Konu: THYAO - Türk Hava Yolları

Dünya üzerinde sanki önceden planlanmış bir garip hareket var ve adını da corona operasyonu koydular bence...Çok büyük patronlar, dünya üzerin de büyük ve küçük fonlar, devlet yada devletçikler de dahil,Ne kadar yatırımları varsa nakite dönüyorlar ve kartları yeniden karacaklar.Tüm gücü ve likiditeyi emerek, Yeni farklı bir eksen üzerin den dünya düzenini oluşturmaya başlıyacaklar zannımca...Tabi bu son gelişmelere ve olaylara bakarak bir tahmin de bulunuyorum asla yatırım tavsiyesi değildir...Düşünün koskoca şirketlerin binlerce çalışanı olan firmaların çoğu likidite hayalleri için yaptığı yatırımları buhar oldu ve deli paraya ihtiyaçları var...İleriki yıllar İçin, Tombul kuşumuza, sanayimize, ve devletimize büyük görevler, yatırımlar pay biçilmiştir umarım...Belki de 10 yıl sonra görüp farketebileceğimiz, dizaynların, hareketlerin, kesilecek rollerin sancısıdır bu hareketler...Herkese sabırlar diliyorum, umarım Çok çabuk güzel ve sağlıklı günleri görebileceğimiz bir başlık olur...YTD iyi geceler...
    Her kışın sonu bahar...

Çiftlik bank ın tosunu beni çok ararsınız diye mesaj atmış borsanın bu halini görünce.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Rio de Janeiro, Brezilya
    Gönderi
    1,954
    Devre kesme %5 tavan taban %10 olmuş bugünden itibaren
    Bizim ATATÜRK sevgimiz, Anayasanın ilk 3 maddesi gibidir.
    Değişmez, değiştirilemez, değiştirilmesi teklif dahi edilemez.

4. Genel kurul onayı olmadan geri alıma başlayamıyorlar yoksa bu fiyatları kaçırmaz yönetimi bence

F5121 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. 1nisandan sonra tahta bu kadar sahipsiz kalmaz heralde

6. 0.20defter degeriyle işlem görüyor nerdeyse

Alıntı Originally Posted by presci Yazıyı Oku
    Genel kurul onayı olmadan geri alıma başlayamıyorlar yoksa bu fiyatları kaçırmaz yönetimi bence

Bu TAV'inki. Yonetim Kurulu onaylamis, alinan mallar Genel Kurul'a bildirilecek. Benim burdan anladigim alimlara hemen baslanilacagi, GK'un beklenmeyecegi.

Tombik'te 31 Mart'taki GK'da onaylanacakmis. GK'a kadar canimiza ot tikar bunlar.

. Sermaye Piyasası Kurulu'nun 3.1.2014 tarih (II-22.1) sayılı Geri Alınan Paylar Tebliği (Tebliğ") Madde 5'in 4 ve 5. fıkrası uyarınca, Borsa İstanbul'da (BİST) oluşan hisse değerlerimizin Şirketimiz faaliyetlerinin gerçek performansını yansıtmaması ve günlük ağırlıklı ortalama fiyatının son bir ayda yüzde yirminin üzerinde değer kaybetmesi nedeniyle yakın ve ciddi bir kayıptan kaçınmak amacıyla 21.07.2016 tarihli SPK Basın Duyurusu ve Ek Açıklaması da dikkate alınarak, toplam azami 200.000.000 Türk lirası kaynak ayrılarak, alınacak azami hisse senedi sayısı ödenmiş şirket sermayemizin %10'una denk gelen 36.328.125 adet hisseyi geçmeyecek şekilde, Tebliğ hükümlerine uygun olarak yapılacak ilk Genel Kurul'a kadar geçerli olmak üzere Şirketimiz tarafından BİST'de hisse geri alımı yapılabilmesinin onaylanmasına,

2. Yukarıdaki madde kapsamında geri alımın amacı, kullanılan kaynak ile geri alımların özeti mahiyetindeki Tebliğ kapsamında gerekli tüm bilgilerin Şirketimizin yapılacak olan ilk genel kurul toplantısında ortakların bilgisine sunulmasına,

3. Şirketimiz tarafından yakın ve ciddi bir kayıptan kaçınmak amacıyla başlanılacak geri alım sürecinin Özel Durum Açıklaması olarak duyurulmasına ve Tebliğ uyarınca kamuyu aydınlatma yükümlülüklerini yerine getirmesine,

Oy birliği ile karar verilmiştir.

Nedim senerin bugunku yazisi

https://m.hurriyet.com.tr/yazarlar/n...atisi-41467883

2013 yilinda adam kitabinda bu hastaligi ve 2020 de olacagini soylemis.

Her sey kurgu oldugu bu kadar net iken bilerek algilarla oynandi. Dunya genelinde 4 bin kisinin ancak oldugu bir hastaligi pandemi ilan ettiler. Her sey toplumlarin algisina oynamak icin.

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 2/390 İlkİlk 12341252102 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •