Sayfa 219/400 İlkİlk ... 119169209217218219220221229269319 ... SonSon
Arama sonucu : 3194 madde; 1,745 - 1,752 arası.

Konu: THYAO - Türk Hava Yolları

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    723
    Geçen hafta söylediğim söz hala geçerli.
    Satsan satılmaz, alsan alınmaz, sıkıştı kaldı.
    Depremde ölmezsin ama günlerce daracık bir yerde sıkışıp kalırsın gibi.

ABD'ye hayret ediyorum ya.
    Flightradar'da, ABD semaları uçak kaynıyor.
    Kriz yok gibi iç hatlara devam ediyorlar.
    Vahşi kapitalizmin başkentinde, virüs özgürce seyahat ediyor.

1 yıl önce geçmişiz Karadeniz kıyısında 200 milyonluk dev havaalanına.
    Ne iyi etmişiz değil mi

Bencede artik zorlama. Matematikle ve mantikla alakasi yok bakis acinin. Ekranda gorunen zarar oranina aldanma. Ayni yerine gelmesi icin ayni oranda yukselmesi yetmeyecek. Matematik bu. Gulerler ciddiye almazlar bundan sonrasinda.
     Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    anlamadığın işe burnunu sokma,,elli kere izah ettim,hala anlamadınsa ben ne diyeyim.bu işi de üsteleme artık,anlayan anladı,devam ettirmenin anlamı yok.5G ye geçtik,hala eski alışkanlıklarınızı devam ettiriyorsunuz,değişin biraz
    SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Emirates, yeni güncellemeler ile uçaklarında, yolcu sayılarına göre kabin memuru bulunduracak.

Bugün uçuşlara yeniden başlayacak olan havayolu şirketi ilk olarak Avrupa'ya sefer düzenleyecek. Emirates, Avrupa'ya yapılan bu tek yönlü uçuşlar için fiyatlandırmayı da sabitleyerek ekonomi sınıfı İçin 2.500AED ve Business sınıfında ise 5.000 AED’lik bir ücret ile satışlara başladı.
    https://www.airporthaber.com/havacil...zenlemesi.html

Virüsün yayılma hızı denildiği kadar varsa Abd nin iç hat uçuşları hangi mantık ile izah edilebilir.Neticede semptom göstermeyen virüs taşıyıcılarından bahsediyor bilimadamları.YA virüsün yayılma hızı ve öldürücülüğü abartılı ya da Abd harakiri yapıyor

Thy yonetimi hakkaten sahtekar cikti. Hisse geri alim yapacaz diye kar dagitimindan vazgectiler. Aykiri oy kullanilmasin diye. Simdide almiyorlar hisseleri geri. Hemen baalayacaz diye algi yapti birde adiler.

halk,vakıf,ekgyo,thy hepsi birden geri alım açıkladı.
    altında başka neden olmalı
    ne olur daha fazla satmayın der gibi
    Parasız insanı sevmem.
    Parası olupta benim arzularım için harcamayanı da sevmem.[tanrı kapital]

Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    Anlamadığım şey,,Abd de parasal genişleme olduğu halde,Türkiyede dolar neden yükseliyor,,,,adamlar tonla para basıyorlar.
    bu konu da çok yeterli bilgiye sahip olmadığımdan duydugumu aktarayım, kur şokları ve siyasi mevzulardan ötürü doların bazı giriş yolları tıkalı ve engelli (swap vs.) bu konudaki daha detaylı bilgiyi twitter da anlatan bazı şahıslar var.

s400 ler aşkına, beklemeyin gelmeyecekler diyorlar, bende onların yalancısıyım.
    men dakka dukka

Alıntı Originally Posted by karabaht34 Yazıyı Oku
    Bencede artik zorlama. Matematikle ve mantikla alakasi yok bakis acinin. Ekranda gorunen zarar oranina aldanma. Ayni yerine gelmesi icin ayni oranda yukselmesi yetmeyecek. Matematik bu. Gulerler ciddiye almazlar bundan sonrasinda.

Çok enteresan,ben de gülüyorum,yazılanlara,,10 sene önce ayni konuyu tartıştığımızı biliyorum,meğerse anlaşılmamış.
    Her neyse,herkesin matematiği kendine olsun.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

pgsus bile 23 den 36 yaptı,,thy hala 10 u kıramadı,,geri alım işi yalan çıktı gerçekten.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

Sayfa 219/400 İlkİlk ... 119169209217218219220221229269319 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •