Sayfa 226/398 İlkİlk ... 126176216224225226227228236276326 ... SonSon
Arama sonucu : 3180 madde; 1,801 - 1,808 arası.

Konu: THYAO - Türk Hava Yolları

Nerden maliyetlendigimize bagli. Ama endeks donus sinyali veriyor. Hastalikla ilgili olumsuzlugun yaninda olumlu bir suru haber akmaya basladi. Italyanin dahi virusu kontrol altina aldigi haberleri akiyor. Olumluluk var ortada.
     Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Olumluya donen birsey yok. 4 senemiz gitti kuslarda.

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by karabaht34 Yazıyı Oku
    Nerden maliyetlendigimize bagli. Ama endeks donus sinyali veriyor. Hastalikla ilgili olumsuzlugun yaninda olumlu bir suru haber akmaya basladi. Italyanin dahi virusu kontrol altina aldigi haberleri akiyor. Olumluluk var ortada.

Internet aglaklari kayboldu. Bos kalmasin forum diye biraz ajite ediyorum ortami. Muahahahaha. Eski zirveler icin 1 sene kaybettigimiz bir gercek ama.

Pardon espiriyi mahvettim )
     Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Internet aglaklari kayboldu. Bos kalmasin forum diye biraz ajite ediyorum ortami. Muahahahaha. Eski zirveler icin 1 sene kaybettigimiz bir gercek ama.

Bayern munih saha calismalarina baslamis. Trabzon sporda saha calismalarina baslayacakmis.

5.  Alıntı Originally Posted by karabaht34 Yazıyı Oku
    kullanarak gönderildi.
    Maliyetlenme rakamları değişti.
    Dünyada ve Türkiye de değişti.
    Acil ihtiyacınız yok ise maliyetlenme rakamlarını revize edip yukarı çekin derim.
    Bolca basılan sanal paralar karşısında fizikilerin rakamları daha yukarı çıktı ve dahada çıkıyor.

Benim 13 lirada aldığım Lotlar cezalı artık 15 e kadar kıpırdayamaz.
    8 üstü ve 9 üstü aldığım Lotlar serbest istese gezerler ama şimdilik onlarda kımıldamıyor.

Ayı piyasası kötü haberler gelmeye başlar demiştik.
    6-9 ay sonrada boğa piyasası iyi haberler gelmeye başladığında bitecektir de denilebilir.(inşAllah ömrümüz yeter ise görürüz o günleride)
    Son düzenleme : HURKUŞ; 07-04-2020 saat: 11:09.

6.  Alıntı Originally Posted by HURKUŞ Yazıyı Oku
    Hava kargo acil gıda,ilaç ve sağlık ekipmanları ihtiyaçlarından dolayı Nisan ayında en az bir önceki aya göre %20-30 artış kaydedebilir.

7.  Alıntı Originally Posted by karabaht34 Yazıyı Oku
    Pardon espiriyi mahvettim )

valla bende espiryi anlamamıştım allala 666 damı karamsarlığa düştü dedim başta

8.  Alıntı Originally Posted by HURKUŞ Yazıyı Oku
    Hava kargo acil gıda,ilaç ve sağlık ekipmanları ihtiyaçlarından dolayı Nisan ayında en az bir önceki aya göre %20-30 artış kaydedebilir.
    sayın hürkuş bir önceki düşüşlerden sonra bir önceki zirvenin her zaman bir üstünü test etmiş kağıt mesela önceki hisse alış programı 0-20 tl arası imiş fakat almamış (veya almış herneyse) ve hisse 1 sene sonra 20 liraları gördü şimdide 0-30 tl arası alım dedi bu durumda 30 tl görme olasılığı nedir eğer dünya mad max filmindeki gibi bir kaosa sürüklenmezse

Sayfa 226/398 İlkİlk ... 126176216224225226227228236276326 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •