Sayfa 236/396 İlkİlk ... 136186226234235236237238246286336 ... SonSon
Arama sonucu : 3165 madde; 1,881 - 1,888 arası.

Konu: THYAO - Türk Hava Yolları

1. Bir haftadır Londrada dolar/TL yi 7' nin üstüne atmaya çalışan ekibe swap'ta TL sağlayan yerli görünümlü yabancı bankalar. Kuru elinizde patlattılar.

Mi A2 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Pasta diyagramı paylaşabilirmisiniz.

4. Son 7 is gününde hiç bir faaliyeti bulunmayan Pegasus %40 gitti neredeyse. Arkasında devlet olan ufakta olsa faaliyetlerine devam eden(Kargo) ve övünülen THY miz yerinde sayıyor neredeyse.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by zrchl Yazıyı Oku
    City'nin taşeronluğunu yapan bir bankadan farklı bir rapor çıkamaz zaten (THY açısından). Sadece nakit ve benzeri değerler üzerinden yapılan bir bilanço analizi ile hedef fiyat veren kişi benim ekibim de olsa o gün kapı önüne koyardım. Tarafsız değerlendirme yapması gereken bu kurumlar maalesef farklı saiklerle yorum yapıyorlar.
    Ak yatırım için bir örnek vereyim. Daha önce yatırımcı olarak bu banka ile çalıştım. Hedef fiyatı yükselttiği hafta gönderdiği yatırımcı notunda satış yönlü işlem yapmamı ve fiyatın düşeceğini ifade etmişti.

Mi A2 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    bende bunlarla çalışıyorum zerre sevmiyorum vakıfbanka geçti işyeri şimdi vakfınbanktan yatırım hesabı açıp orada işlem yapıcam şu thy ve sisedeki zararımdan kurtulur kurtulmaz

6. Evet bu endekse göre artık yukarı atması lazım.

7. Pgsusun uçağı uçmuyor muhtemel geri alım yaptırıyorlar yoksa bu kadar çıkmaz.ytd

8.  Alıntı Originally Posted by hakanty34 Yazıyı Oku
    Pgsusun uçağı uçmuyor muhtemel geri alım yaptırıyorlar yoksa bu kadar çıkmaz.ytd
    Bizimkiler de uyuyorlar sanırım işte yok canları sıkıldıkça uykuya veriyorlar kendilerini yoksa şu hali görmek için kör olmak lazım

Sayfa 236/396 İlkİlk ... 136186226234235236237238246286336 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •