Sayfa 413/972 İlkİlk ... 313363403411412413414415423463513913 ... SonSon
Arama sonucu : 7770 madde; 3,297 - 3,304 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI V ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Bist cidden iyi dayaniyor dax ftse ye gore
    farkındayım o nedenle hazır fırsat vermişken pozisyonu kapattım piyasanın nereye geleceği belli akşama bu kadar hızlı gitmesini beklemiyordum kar cebe yakışır diyorum şuan

2.  Alıntı Originally Posted by mrfatih Yazıyı Oku
    üstadım bu fatih burayı ağlama duvarına çevirecek elinde 20 bin Thy 20 bin garan 100 bin net holding 10 bin Adel hizmetinizdeyiz abd tarafını saymıyorum
    üstadım kuzuyu ne zaman yiyelim ben gidip alayım bi tane coronadan sonra cız bız yapalım dün yazdıklarım lot miktarlarıydı yanlışlık olmasın

Alıntı Originally Posted by mrfatih Yazıyı Oku
    üstadım kuzuyu ne zaman yiyelim ben gidip alayım bi tane coronadan sonra cız bız yapalım dün yazdıklarım lot miktarlarıydı yanlışlık olmasın
    Allah daha cok versin kardesime
    Guzuyu nasdaq iki gun ust uste on yapmadan valla agzima vurmam
    Orucluyum

4.  Alıntı Originally Posted by mrfatih Yazıyı Oku
    Dolar primli ABD tarafları eksilerde ama BİST utanmasa ralli yapacak olacak iş değil dip miydi acaba
    Bunu ben de anlayamadım, iyi giden hiçbir şey yokken bu çıkış nedir, işin kötüsü nasıl olsa düşer alttan alırım diye elimdeki malı da zararına sattım, şimdi de düşmeyeceği tuttu.
    Buralardan yeni alım yapmaya da korkuyor insan, şu şartlarda zararı nasıl çıkaracağım hiç bilmiyorum

5.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Allah daha cok versin kardesime
    Guzuyu nasdaq iki gun ust uste on yapmadan valla agzima vurmam
    Orucluyum
    Amin üstadım herkese...
    Kendimi 06ac gibi hissettim en dipten alıp tepeden satan vardı ya

Şuan endeksi THY ve Garan tutuyor başka bi esprisi yok suni çıkıyor gibi geliyor

Alıntı Originally Posted by ersunan Yazıyı Oku
    Bunu ben de anlayamadım, iyi giden hiçbir şey yokken bu çıkış nedir, işin kötüsü nasıl olsa düşer alttan alırım diye elimdeki malı da zararına sattım, şimdi de düşmeyeceği tuttu.
    Buralardan yeni alım yapmaya da korkuyor insan, şu şartlarda zararı nasıl çıkaracağım hiç bilmiyorum
    pagasus 2 gunde %20 yaptı ,en son alınacak hisseyi prim yaptırıyorlar ,biz de nelerle ugrasıyoruz

7.  Alıntı Originally Posted by ersunan Yazıyı Oku
    15:30 da ABD işsizlik başvurularındaki bozulmayı fiyatlar borsa bugün merak etmeyin tahminim sert geri çekilme olacağı yönünde YTD. Satış ve alışı belirlediğiniz dip seviyelere göre yaparsanız borsa düşse bile tedirgin olmazsınız.

8.  Alıntı Originally Posted by dell14 Yazıyı Oku
    pagasus 2 gunde %20 yaptı ,en son alınacak hisseyi prim yaptırıyorlar ,biz de nelerle ugrasıyoruz

3 günde %30 diyelim

Sayfa 413/972 İlkİlk ... 313363403411412413414415423463513913 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •