Sayfa 414/972 İlkİlk ... 314364404412413414415416424464514914 ... SonSon
Arama sonucu : 7770 madde; 3,305 - 3,312 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI V ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by dell14 Yazıyı Oku
    pagasus 2 gunde %20 yaptı ,en son alınacak hisseyi prim yaptırıyorlar ,biz de nelerle ugrasıyoruz
    ona ben de şaşırdım bu şartlarda pgsus ve tavhl tavan yapıyor, hadi gıda ve ilaç şirketlerini anladık da. en çok düşenleri mi çıkarıyorlar nedir, hiç birinden de faydalanamadık yazık oldu.

Alıntı Originally Posted by ersunan Yazıyı Oku
    ona ben de şaşırdım bu şartlarda pgsus ve tavhl tavan yapıyor, hadi gıda ve ilaç şirketlerini anladık da. en çok düşenleri mi çıkarıyorlar nedir, hiç birinden de faydalanamadık yazık oldu.
    Gs ya ne demeli
    Takimda korona cikti dip yapar diyorduk
    10 a dayandi

3.  Alıntı Originally Posted by ersunan Yazıyı Oku
    ABD de havacılık sektörüne ciddi bir para ayrıldı Boeing başta olmak üzere bize etkisi var mı yok ama sanıyorum pozitif havadan etkileniyor...pegasusta tavanda alım bekleyen lotlar inanılmaz derece yüksek bugün durum bozulmasa sanıyorum yarında tavan yapar gibi duruyor

4. Borsa kumardır. Mantık aramayın

VOG-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by mrfatih Yazıyı Oku
    15:30 da ABD işsizlik başvurularındaki bozulmayı fiyatlar borsa bugün merak etmeyin tahminim sert geri çekilme olacağı yönünde YTD. Satış ve alışı belirlediğiniz dip seviyelere göre yaparsanız borsa düşse bile tedirgin olmazsınız.
    Evet ben de onu bekliyorum, bu çıkışlar pek sağlıklı gelmiyor 93 bin üzeri kapanışlar yapmadıkça, çok olağan dışı bir şey olmazsa sert düşüşlerde beklemiyorum artık, sattığımın altında alabilirsem iyi yoksa pirim yapmamışlara bakarım artık.
    Fonlarda da aynı durum satış fırsatı diye salı gün çoğunu zararına sattım, alttan aldım aldım yoksa onların üzerine soğuk su içerim.

6. Hacim bistte yüksek bugün ..

7.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Gs ya ne demeli
    Takimda korona cikti dip yapar diyorduk
    10 a dayandi
    bu borsada mantık da teknik de kalmadı artık, adamlar sırayla istediği sektörü götürüyorlar.
    sıradakini tahmin eden kazanıyor, kanal istanbul ihalesi olursa bakalım hangisini uçuracaklar.

8. yardımınıza ihtiyacım var
    usd/ruble çok düştü son dönemde, buna yatırım yapmayı düşünüyorum. en uygun hangi platformda satıp alabilirim? YTD

Sayfa 414/972 İlkİlk ... 314364404412413414415416424464514914 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •