Sayfa 472/972 İlkİlk ... 372422462470471472473474482522572 ... SonSon
Arama sonucu : 7770 madde; 3,769 - 3,776 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI V ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

Onsla dolar gures halinde
    Mb suan onsu tutuyor
    Hadi oglum bastir diyor ve ons ciktikca ambulans arkasindan giden taksici gibi iki de o tokat atiyor...
    Peki dolar ne yapacak izleyelim...zinciri kirarsaaaaa....
    6.74 e atmasi lazim
    Ytd

2.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Ustad kar cebe yakisir hayirli olsun
    Ben satmadim
    Simdi bize sattirdin demeyiniz diye aciklama geregi duyuyorum
    Ben suan icin uzun vadeciyim
    352 yi bekleyecegim
    Bir yil yada iki yil
    Farketmez beklerim
    Ama suan 310 a geri cekilme olasiligi da cok yuksek
    Dolar bastirirsa onsu indirebilir...
    Oyle bir durumda tekrar binebilirsiniz
    Hayirli olsun
    Yok siz yazmadan once de 340 i asamayinca ztn benim satis icin 338 kar stopum vardi kendimiz alip satiyoruz sizin de fikirlerinizi okuyoruz 310 derken de agzinizdan bal damliyor

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Originally Posted by onur1064 Yazıyı Oku
    Herkese iyi haftalar bol kazanclar dostlar
    Hg onurum gardasim
    Yoktun hsonu

4.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Hg onurum gardasim
    Yoktun hsonu
    Yengeniz haftaici telefon bilgisayardan kalkamiyorsun diye dert yanınca biraz uzaklasayim dedim ..tekrar mesaiye geri dondum ..
    Bu arada spk'nın yeni tebligine gore tavsiye vermenin büyük cezaları var bilginize..

5. Cuma cerez niyetine 6.42 $ almistim ..benjo yine yüzümü güldürdü

6. Emre aydın die bir arkadaş bana hesap bayesini atmış 4.5 kiloya yakın altını var sanıyor kuyumcu 06ac galiba nicki hani hep en düşükten alıp yüksekten satan arkadaş

7.  Alıntı Originally Posted by Emreaydin Yazıyı Oku
    Aes fonu baya duştu brent 22$ riski sevenler için uzun vade 1+yil dusunenler icin aes degerlendirilenilir
    ben aldığıma pişman oldum zararım en çok bu fondan oldu, inat ettim bugün de biraz alım verdim, ortalamam 38 dolar civarı artık ne kadar bekleriz bilmem, petrol 20 doların altına gelecek bu gidişle, ama şimdi alanlar iyi kâr edebilir.

8.  Alıntı Originally Posted by ersunan Yazıyı Oku
    ben aldığıma pişman oldum zararım en çok bu fondan oldu, inat ettim bugün de biraz alım verdim, ortalamam 38 dolar civarı artık ne kadar bekleriz bilmem, petrol 20 doların altına gelecek bu gidişle, ama şimdi alanlar iyi kâr edebilir.
    Bu fon surekli al sat yapilacak bir fon degil su an belki dibin bir seviye uzerinde ama ben yine de cesaret edip alamiyorum. Hele ki normal fiyatlari olustugunda o fiyat araliginda asla bulasilmamasi gerektigini dusunuyorum. Su an alinirsa uzun vadede getiri saglayacaktir mutlaka ama tabi iyi hesaplama yapmak lazim o getiriyi baska araclardanda elde etmek mumkun ytd

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 472/972 İlkİlk ... 372422462470471472473474482522572 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •