Sayfa 473/972 İlkİlk ... 373423463471472473474475483523573 ... SonSon
Arama sonucu : 7770 madde; 3,777 - 3,784 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI V ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by ersunan Yazıyı Oku
    ben aldığıma pişman oldum zararım en çok bu fondan oldu, inat ettim bugün de biraz alım verdim, ortalamam 38 dolar civarı artık ne kadar bekleriz bilmem, petrol 20 doların altına gelecek bu gidişle, ama şimdi alanlar iyi kâr edebilir.
    Opec toplantisindan sonra dahada düsecegi konusuluyor..rusya ve s.arabistan birbirlerine inat yaptıgı sürece sorun var hala

2.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Bu is kimin isi once onu cozmek lazim
    Bu virusun yapay oldugu
    Abd cin yada uk tarafindan pompalandigi asikar
    Ama hangisi?
    Cinin kisa surede atlatmasi ve yandaslari olan iran ve rusyada da atlatma durumu olusmasi bu virusun cinin isi oldugunu dusundurtuyor bende
    İran italyadan beterken ne olduda bir anda duruldu
    Koskoca rusyada yok denecek kadar az...
    Eger kaptan cinse
    Bu savas uzun surer...

Tam tersi virusu pompalayan abd uk ikilisi de olabilir
    İkisi de dunyaya liderligini tekrar kanitlamak ve koltuklarini korumak adina yapmis olabilir
    Zaman hepsini gosterecek...

Ben a sikki diyorum.
    Bunu ben de düşündüm ama bu iş Çin'in başının altından çıktıysa, bütün dünyada dışlanmayı nasıl göze alırlar.
    Sonuçta Çin'den yayıldığı için dünyanın adamlara bakışı bundan sonra hiç iyi olmayacak, belki uzun süre bir çok ülkeye giriş yapamayacaklar, yeni yatırım yapılmayacak, bazıları geri çekilecek adamlar niye yapsın böyle bir şey diye düşünüyor insan.

3.  Alıntı Originally Posted by onur1064 Yazıyı Oku
    Opec toplantisindan sonra dahada düsecegi konusuluyor..rusya ve s.arabistan birbirlerine inat yaptıgı sürece sorun var hala
    sonunda diğer fonları satıp tamamen buna geçeceğim herhalde, bir yandan adamlar inatlaşıyor zaten talep yok çıkması için şimdilik neden yok, nereye kadar sürecek bakalım.

4. Herkese iyi haftalar. Perşembe 6,44 den full dolara girdim ilk hedefim 6,80 de satmak.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. Yatırım fonu başlığına gelip, dolar aldım sattım yazıyorsunuz. İyi de ne alaka. Bize ne.
     Alıntı Originally Posted by Seyes Yazıyı Oku
    Herkese iyi haftalar. Perşembe 6,44 den full dolara girdim ilk hedefim 6,80 de satmak.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by sturk16 Yazıyı Oku
    Yatırım fonu başlığına gelip, dolar aldım sattım yazıyorsunuz. İyi de ne alaka. Bize ne.

Devamımda önerdiğiniz dolar bazlı fonlar var mı diye soracaktım elime geçen küçük miktarlarda dolar bazlı fonlar almak istiyorum. Rahatsızlık için kusura bakmayın

7.  Alıntı Originally Posted by sturk16 Yazıyı Oku
    Yatırım fonu başlığına gelip, dolar aldım sattım yazıyorsunuz. İyi de ne alaka. Bize ne.

Ayrıca altın alanlara aynı tepkiyi de gösteriyor musunuz peki ?

8. sinirler gerilmesin arkadaşlar bu ortamda fonlardan çok ağzımız yandı zamanı verimli geçirmeye çalışıyoruz olay bu

Sayfa 473/972 İlkİlk ... 373423463471472473474475483523573 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •