Sayfa 481/972 İlkİlk ... 381431471479480481482483491531581 ... SonSon
Arama sonucu : 7770 madde; 3,841 - 3,848 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI V ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

Alıntı Originally Posted by onur1064 Yazıyı Oku
    Yarın yesil bir gün bizi bekler ..artık benjo yesilimi bist yesilimi onu soyluyemem..spk cıss
    Hah soyleee
    Ucu acik salla onurum
    Kivirmasi kolay olur 😀

2. Haziran başına kadar bir çıkıp bir ineceğiz görünen o.
    ABD'de durum çok vahim, en yüksek hasta sayısına ulaştılar, durumları daha da kötüye gidebilir.

1 Haziran itibarıyle bu iş hem bizde hemde dünyada büyük ölçüde bir hal yoluna konmuş olacaktır.
    Ama bu badirenin peşinden bizde bir erken seçim gelir mi onu kestiremiyorum.Seçim işi olursa doların gidecek yolu kalmaz ciddi baskılanır.BİST'i nasıl etkiler o konuda şüphelerim var.

O yüzden Haziran başına kalmadan küçük miktarlarda kademeli alımlar yapmak faydalı olacak gibi.
    Bu alımlar artık değişken değil hisse yoğun fonlarda olmalı diye düşünüyorum.

3.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Hah soyleee
    Ucu acik salla onurum
    Kivirmasi kolay olur 😀
    Yalnız reyiz olayı cozmus galiba hem imfden borc para istemiyoruz hem de yardıma ihtiyaci olan ülkelere yardım ediyoruz
    Su olaylar gecerse borsa zenginleri diye etrafta bi sürü insan gezecek gibi

4.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Haziran başına kadar bir çıkıp bir ineceğiz görünen o.
    ABD'de durum çok vahim, en yüksek hasta sayısına ulaştılar, durumları daha da kötüye gidebilir.

1 Haziran itibarıyle bu iş hem bizde hemde dünyada büyük ölçüde bir hal yoluna konmuş olacaktır.
    Ama bu badirenin peşinden bizde bir erken seçim gelir mi onu kestiremiyorum.Seçim işi olursa doların gidecek yolu kalmaz ciddi baskılanır.BİST'i nasıl etkiler o konuda şüphelerim var.

O yüzden Haziran başına kalmadan küçük miktarlarda kademeli alımlar yapmak faydalı olacak gibi.
    Bu alımlar artık değişken değil hisse yoğun fonlarda olmalı diye düşünüyorum.
    Kalplerimiz temiz ayni konu hakkında fikir yürütmüsüz ayni anda 😁

Alıntı Originally Posted by onur1064 Yazıyı Oku
    Yalnız reyiz olayı cozmus galiba hem imfden borc para istemiyoruz hem de yardıma ihtiyaci olan ülkelere yardım ediyoruz
    Su olaylar gecerse borsa zenginleri diye etrafta bi sürü insan gezecek gibi
    Yalniz ne varsa dolarcilarda varmis
    Kampanyayi duyar duymaz bozdurup yatirdilar sanirim

6.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Özel sektörün tahviline güvenip
    BBDK denetimindeki bankaya güvenememek.
    Bu ne yaman çelişki?

Sağolsun bankalarımız %11,5-12 günlükle devam şimdilik.
    hangi banka Üstad?

Duhul
    Feb 2020
    İkamet
    Cincinnati, Ohio, USA
    Gönderi
    1,700
    Türkiye'de dolar, altın düşmez. Uzun vadede elinde ppf bekleten parasını eritir. ytd

8. Biz devletten para yardımı beklerken devlet bizden yardım istedi. Bu da tarihe not düşülsün 😁

Sayfa 481/972 İlkİlk ... 381431471479480481482483491531581 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •