Sayfa 616/972 İlkİlk ... 116516566606614615616617618626666716 ... SonSon
Arama sonucu : 7770 madde; 4,921 - 4,928 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI V ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by megg Yazıyı Oku
    Var
    Daha bu gün artıya geçtim ilk defa
    Ne zaman girmistiniz ?

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by Corbaciyan Yazıyı Oku
    Ne zaman girmistiniz ?

09.Mart 2020 de aşağı yukarı bir ay önce. Burdaki üstadlar kuzumuz kuzumuz derken bir bakayım dedim girdim girdiğim günden beri hep eksideydi

3.  Alıntı Originally Posted by megg Yazıyı Oku
    09.Mart 2020 de aşağı yukarı bir ay önce. Burdaki üstadlar kuzumuz kuzumuz derken bir bakayım dedim girdim girdiğim günden beri hep eksideydi
    Cok yazik olmus tam dusus trendinde ust noktadan girmissiniz bugun itibari ile kafa kafaya gelmis olmaniz lazim. Su an diger fonlarda henuz maliyet kurtaramayanlar var eib 1 ayda toparladi. Sizin yakalandiginiz yerde yakalanmamak kosulu ile Guldurmez aglatmaz ufak ufak harclik veren bir fon bundan sonrasi icin iyi kazanclar

YTD

4.  Alıntı Originally Posted by megg Yazıyı Oku
    Bir musibet bin nasihatten iyidir diye boşuna dememişler. Yatırımı kendi analizinizle yapın buradaki üstadlara uyarsanız isiniz yavan. Yükselişte 150k derler düşüşte ben zaten %20 maldaydim derler. Bu türün hic terste kalındığı görülmemiştir. Terste kalmışsa da al-sat yaparak maliyetini hemen çıkarmıştır. Baktın o da yok UV’ci olurlar ama ilk yükselişte “sattım kar al yaptım asagidan tekrar alicam” der. Bunlara uyarsanız fırıldak gibi döner durursunuz. 2 seneye ana parayı yarılarsınız ya da anca kurtarırsınız o da enflasyona yenilir.

Duhul
    Feb 2020
    İkamet
    Cincinnati, Ohio, USA
    Gönderi
    1,700
    Bugün altından kaybettik, yabancı eurobond fonları da eksi yazacak. Sadece borsadan kazandık, o da tek başına yeter. Hisse senedi fonu ağırlığım %45 idi.

Alıntı Originally Posted by Blueberry Yazıyı Oku
    Bugün altından kaybettik, yabancı eurobond fonları da eksi yazacak. Sadece borsadan kazandık, o da tek başına yeter. Hisse senedi fonu ağırlığım %45 idi.
    turk eurobontları + yazar.

7.  Alıntı Originally Posted by firklover Yazıyı Oku
    Bir musibet bin nasihatten iyidir diye boşuna dememişler. Yatırımı kendi analizinizle yapın buradaki üstadlara uyarsanız isiniz yavan. Yükselişte 150k derler düşüşte ben zaten %20 maldaydim derler. Bu türün hic terste kalındığı görülmemiştir. Terste kalmışsa da al-sat yaparak maliyetini hemen çıkarmıştır. Baktın o da yok UV’ci olurlar ama ilk yükselişte “sattım kar al yaptım asagidan tekrar alicam” der. Bunlara uyarsanız fırıldak gibi döner durursunuz. 2 seneye ana parayı yarılarsınız ya da anca kurtarırsınız o da enflasyona yenilir.
    Valla arkadaşlar sağolsun her derede yıkanıyor orası doğruda ben yinede kendi seçimlerde daha çok battım en çok ta eurobondlarda ) gerçi ondada youtube ta saçı olmayan bi arkadaş var o etkiledi

8. Ne kadar savunmasız borsamız var..at kosturuyolar istedikleri gibi..nasi asagi saldilar

Sayfa 616/972 İlkİlk ... 116516566606614615616617618626666716 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •