Sayfa 679/972 İlkİlk ... 179579629669677678679680681689729779 ... SonSon
Arama sonucu : 7770 madde; 5,425 - 5,432 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI V ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Rustu kim dedirten haberdir...
    Bir yilda gripten olen sayisina bakiniz syn ege
    Ben istatistige bakarim bir kalecinin aciklamasina degil

Dünya Sağlık Örgütü verilerine göre dünya genelinde her yıl 5 milyon civarında grip vakası ortaya çıkıyor ve bundan kaynaklı ölümlerin sayısı 650 bini buluyorken, koronovirüs konusunda neden bu kadar panik yaşanıyor?

Devamini buyurun okuyun

https://www.bbc.com/turkce/amp/haberler-dunya-51385475
    İstatistikler ne yaşandığı gerçeğini tam olarak göstermez. İtalya ve New York gibi yerlerde yoğun bakımlara hasta alınma aşamasında hekimler yaşama ihtimali olan hastaları seçme ve bazılarını ölüme terk etme durumunda kalıyor. Amerika da Central Parkın açık hastaneye çevrildiği haberlerini okuyoruz. O bahsettiğiniz normal grip vakalarında hiç böyle bir durum yaşandığını duydunuz mu.

Ülkemiz şükür ki henüz bu durumda değil ve temennim inşallah böyle durumları hiç yaşamayız. Ama Cuma akşamı gördüğümüz görüntüler ülkemizi de tehlikeye sokmuştur ve bu görüntülerin nedeni de virüs olayının hafife alınmasıdır. Benim söylemek istediğim bu, ben olaya para, fon, borsa vb. olarak bakmıyorum, sağlık açısından bakıyorum. Çünkü öldükten sonra kazanılan paranın kimseye bir faydası yok.

2.  Alıntı Originally Posted by Ege35 Yazıyı Oku
    İstatistikler ne yaşandığı gerçeğini tam olarak göstermez. İtalya ve New York gibi yerlerde yoğun bakımlara hasta alınma aşamasında hekimler yaşama ihtimali olan hastaları seçme ve bazılarını ölüme terk etme durumunda kalıyor. Amerika da Central Parkın açık hastaneye çevrildiği haberlerini okuyoruz. O bahsettiğiniz normal grip vakalarında hiç böyle bir durum yaşandığını duydunuz mu.

Ülkemiz şükür ki henüz bu durumda değil ve temennim inşallah böyle durumları hiç yaşamayız. Ama Cuma akşamı gördüğümüz görüntüler ülkemizi de tehlikeye sokmuştur ve bu görüntülerin nedeni de virüs olayının hafife alınmasıdır. Benim söylemek istediğim bu, ben olaya para, fon, borsa vb. olarak bakmıyorum, sağlık açısından bakıyorum. Çünkü öldükten sonra kazanılan paranın kimseye bir faydası yok.
    Bugünlerde geçecek koskaca sars virüsü 8000 kişiye temas etmiş 800 kişi ölmüş o zamanlar da pandemi denmişti ama geçti gitti şimdi de aynı durum bu da geçecek

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

4. Ülkenin dunyadaki uçan kuşa borcu var köprü için havaalanı hastaneler için verilen garantiler tahvil bono ödemeleri bu süreç temmuz kadar sürerse devlet gelirleri sürekli azalıyor acaba farklı seçenekler denebilir mi

ASUS_X00IS cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Nivs kayip emmim
    Malesef ogrenemeyecegiz
    Nivis hep burada...

7. Fonlarda da sokağa çıkma yasağı ilan edlmiş galiba.
    Ne kadar derin bir sessizlik var burda da.

Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    Neden gramda degil de altin fonundaymis
    Cok merak ettim
    Bir de virus gecince dolar hizla dusecek dedi
    Eee bu durumda altin da dusmez mi?
    Biraz celiskili konusmus atilla hocam
    İkinci boyutu dolar keskin dusecek virus sonrasi demis
    Keskin dusmesi demek virusun aniden kesilecegi
    Yani asi yada ilac haberi gelecegini gosterir
    Ben virusun bu sekilde degilde cindeki gibi bitecegini dusunuyorum
    Yani vakalar azalacak
    Olumler azalacak
    Sonra gundemden dusecek
    Bu durumda dolar neyden etkilenip keskin ducecek?

Sayfa 679/972 İlkİlk ... 179579629669677678679680681689729779 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •