Sayfa 623/972 İlkİlk ... 123523573613621622623624625633673723 ... SonSon
Arama sonucu : 7770 madde; 4,977 - 4,984 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI V ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Hog ne, pek bildiğim piyasa değil sığırlara daha aşinayım.Bildiğim alandan yürüyeyim ben.
    Hog domuz eti bunların bir paritesi vardı. Cattle/hog gibi artınca hog düşünce cattle...Neyse bu gün kandil. Kahrolsun kapitalizm yaşasın kandil.
    Kandiliniz mübarek olsun.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

2.  Alıntı Originally Posted by mrfatih Yazıyı Oku
    15 günde firmalar ne kaybetti üstadım ? Hiç bişe ama psikoloji kaybedeceğinden dolayı satış yaptı.,,peki şimdi ne oldu da çıkıyor? Gevşetilmiş karantinalar ve ölüm hızında yavaşlama + bugün bakanın Mayıs sonu uçuşlar başlar demesi ha bunlar varsayım ama satın alınanda bu zaten. Dün akşam yabancı takasları geldi Mart ayı için ASELSAN almış yabancılar bende belki bişe olur diye girdim 24 lerden dedim dursun bak İnan yarım gün kağıtta tık yok... biri çıktı dün akşam gelen yabancı takaslarını açıkladı döndüm portföye baktım ASELSAN 25 üzeri atmış 10 saniyede....borsa böyle bişe... milli eğitim bakanı uçuşlara başlarız Mayıs sonu dediğinde thy ve tav %9 lafa gitti olay bu zaten bunu yakalarsan kazanırsın
    Hissede yakalarsınız belki anlık vur kaçı ama fon öyle değilki.
    Biz öğleden sonrayı kestiremiyoruz ama fonda 2 gün sonrasını hesap etmek gerekiyor.
    Haa derseniz ben alırım fonumu tutarım 6 ay 1 yıl bu kumarı oynarım, ona birşey diyemem.

Alıntı Originally Posted by mrfatih Yazıyı Oku
    Petrol treni perşembe kalkar üstad fırsat geleceğini sanmıyorum bu hafta için 40 dolar demiştik gelebilir izleyelim
    üstad perşembe 12 ye kadar https://finance.yahoo.com/quote/%5ESPGSCLP/ endeks 60 ın altına gelirse tüm paramla girecem ister uzun ister kısa vade. asla yatirım tavsiyesi degildir 😊
    Yatırım tavsiyesi değildir. tavsiye olarak değerlendirilemez. Her zaman kendi kararınızı kendiniz veriniz.

4.  Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    Hog domuz eti bunların bir paritesi vardı. Cattle/hog gibi artınca hog düşünce cattle...Neyse bu gün kandil. Kahrolsun kapitalizm yaşasın kandil.
    Kandiliniz mübarek olsun.
    Eyvallah sizin ve tüm forum ahalisinin de kandili mübarek olsun.

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
    Bollinger bile çizersiniz üste vurunca ters poz al alta vurunca düz. Acayip bir şey. Ben yoruldum bu gün. Yorulunca saçmalıyorum üstadlar.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

6. Bu arada faiz cephesinde de ilginç şeyler oluyor.
    Burgan dijital 12.10'dan 11'e düşürmüş bugün.Halbuki 15 gün önce çıkartmıştı 12.10'a.
    Yani kesinlikle enflasyon üstü faiz verilmeyecek durumu var galiba.

7.  Alıntı Originally Posted by Ege35 Yazıyı Oku
    Temenni etmiyorum ama benimde içimden bir ses borsanın birkaç hafta içinde 80.000 altını göreceğini söylüyor.
    80 altı çok zor...ki toplarlanma başladı çoğu ülkede zirve görüldü ...80 altı anca virüsün mutasyona uğraması ile olabilir o da düşük ihtimal

Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    AFT ne alemde bu gün ekleme yaptım.
    Emmi suan 0.40 civarinda ama son bir saat bile 5 kadar oynama yapabiliyor
    Suradan anlik bakabilirsiniz

https://finance.yahoo.com/quote/%5ENDXT?p=%5ENDXT

Sayfa 623/972 İlkİlk ... 123523573613621622623624625633673723 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz