Sayfa 202/972 İlkİlk ... 102152192200201202203204212252302702 ... SonSon
Arama sonucu : 7770 madde; 1,609 - 1,616 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI V ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by chemistry10 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar 50k zarardayım daha ne kadar dayanırım bilmem kafam çok karışık fonlarımı satsam mı beklesem mi ?
    Bu saatten sonra satarsaniz eğer o zarar başka yerden çıkmaz, bence para lazım değilse ekranı kapatıp işimize bakmak dogrusu olur. Borsada kaybedilen borsa da kazanılır.

2.  Alıntı Originally Posted by chemistry10 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar 50k zarardayım daha ne kadar dayanırım bilmem kafam çok karışık fonlarımı satsam mı beklesem mi ?
    ben dede var zarar 25 kadar. fon falan bırakmadım ppf var sadece. ama benim zararımın 2k sı gpg den kalanı hisse. hisseleri satmam. eldeki nakitle dönüş bekliyorum banka hissesi alacağım sadece. zararın çoğu adel den. o hariç diğerleri önemli değil. ama yurtdışı bu kadar bozdukça biz daha ne kadar 80 lerde tutunuruz merak ediyorum.

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by chemistry10 Yazıyı Oku
    2008 krizinde o kadar zararım vardı iki günde.
    Bir yıl kadar bekledim.
    3 TL'lik hissemi 15'ten çıktım sonra.
    Ortalamada zamanın varsa tüm getiriler birbirine yakınsar.
    MS 2020 Emmi...
    Titanic batarken bile geçen para dolardı.
    MS 2020 Webster
    Cafeye az karalayın size gece giden vidyolar atayım...
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

4.  Alıntı Originally Posted by chemistry10 Yazıyı Oku
    Dahada düşeceğini öngörebiliyorsanız tutmak için bir sebep yok.
    Alttan alınabilecekse hiç değilse aradaki zarardan kurtulursunuz.

Ama siz satarsınız ertesi gün yükseliş başlar oda ayrı pişmanlık doğurur.

Şu ortamda hiç kimse ne olacağını öngöremez.
    Karar sizin.

5.  Alıntı Originally Posted by chemistry10 Yazıyı Oku
    toplamda kaç liradan bu kadar zarar? 250k dan 74k da benim zararım var, yarın 8-10k daha artacak gibi.
    yarısı hisselerden yarısı fonlardan, en çokta petrol fonundan.

6. bende de nerdeyse 15k zarar var..beklemekten başka caremiz yok...benim belimi tcd büktü

7.  Alıntı Originally Posted by ersunan Yazıyı Oku
    toplamda kaç liradan bu kadar zarar? 250k dan 74k da benim zararım var, yarın 8-10k daha artacak gibi.
    yarısı hisselerden yarısı fonlardan, en çokta petrol fonundan.
    125k dan bende riskli fonlar var tte tkf tcd.Diğer arkadaşların yorumları için tşk.

8. 10 k da bende zarar var.beklemekten başka çare yok.zarer neye kadar giderse gitsin kara geçmeden elden çıkarmayacağım

Sayfa 202/972 İlkİlk ... 102152192200201202203204212252302702 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •