Special Days Image
Sayfa 479/972 İlkİlk ... 379429469477478479480481489529579 ... SonSon
Arama sonucu : 7770 madde; 3,825 - 3,832 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI V ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

Alıntı Originally Posted by mrfatih Yazıyı Oku
    son 12000 dolar vardı onu da verdim sonra yanlış olmasın üstadım
    Yani buradan duser diyosun

2.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    ben sattım üstadım...ne olur ne olur parayı biste gönderdim az önce düşemeyen borsa çıkartmış para boşta kalmasın

3.  Alıntı Originally Posted by mrfatih Yazıyı Oku
    ben sattım üstadım...ne olur ne olur parayı biste gönderdim az önce düşemeyen borsa çıkartmış para boşta kalmasın
    Yabanci hisselerde vergilendirme ve beyanname nasil olacakmis arastirabildiniz mi ? Bir de ABD borsasinda yer alan petrol sirketlerinin hisselerinin cok dustugunu soyluyorlar. Petrol fonu mu daha mantikli acaba yoksa direkt petrol sirketlerinin hisselerine yatirim yapmak mi ?

4. iş yeri için banka 6 ay sıfır faiz kredi veriyor alıp borsaya atıcam 6 ay bakalım ne olacak Turkish mind

Duhul
    Feb 2020
    İkamet
    Cincinnati, Ohio, USA
    Gönderi
    1,700
    JP Morgan: Piyasalarda en kötüsü geride kalmış olabilir

JP Morgan Chase & Co. stratejistleri çoğu riskli varlığın, tüm dünyada ekonomileri etkisi altına alan resesyonun en düşük seviyelerini gördüğü sonucuna vardı ve piyasalarda yaşanan çöküşte muhtemelen en kötüsünün geride kaldığını belirtti. https://www.haberver.me/jp-morgan-pi...abilir-haberi/

Dedim mi demedim mi? Tabiki de en kötüsü geride kaldı ama bu %100 hisse senedi alın anlamına gelmiyor. Sadece borsalar kademeli giriş için uygun durumda.

Duhul
    Feb 2020
    İkamet
    Cincinnati, Ohio, USA
    Gönderi
    1,700
     Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Üstad nasdaq teknoloji +%3,06 açılış. Kapanışta %5-6 yapsa çok iyi...

7.  Alıntı Originally Posted by Black Mirror Yazıyı Oku
    Yabanci hisselerde vergilendirme ve beyanname nasil olacakmis arastirabildiniz mi ? Bir de ABD borsasinda yer alan petrol sirketlerinin hisselerinin cok dustugunu soyluyorlar. Petrol fonu mu daha mantikli acaba yoksa direkt petrol sirketlerinin hisselerine yatirim yapmak mi ?
    açıkcası sormadım yumurta kapıya dayanınca bakarım. ben endeks hisselerine yatırım yapıyorum garan thy gibi ABD olumlu açtığı için doları bozdurup garan aldım %2-3 tepki yakalarsam ne ala

8. dolar 6.60 faizler çöp normal mi bu? artması gerekmiyor mu?

Sayfa 479/972 İlkİlk ... 379429469477478479480481489529579 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •