Sayfa 674/972 İlkİlk ... 174574624664672673674675676684724774 ... SonSon
Arama sonucu : 7770 madde; 5,385 - 5,392 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI V ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Sokağa çıkma yasağının etkisi.
    Bakın kimse döviz bürosuna koşmuyor, bakkala koşuyor.Doların değeri yok şu anda ekmek daha değerli
    Dolari ekmege kosanmi yukseltiyordu ustadim yapma 😀
    Dij gucler degilmiydi

2.  Alıntı Originally Posted by Ege35 Yazıyı Oku
    Virüsün burada hafife alındığı kanaatindeyim. İnşallah en az etkilenen ülke oluruz..
    Bu corona yı hafife alıyorsunuz diye 2 hafta önce söylemiştim.

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Onstaki momentum dolarin onunu kesti.
    Ons beklentim 1700 dur
    Bunu daha once de belirtmistim
    Bizim onsla isimiz yok
    Gram fiyati onemli
    Yani ons artmasi degil dolarin da dusmemesi lazim...
    367 hedefimi koruyorum ama kafayi bozdum
    Bir daha fon almam
    Duruma gore ufak ufak gr dan cikip hisse sepeti yapacagim sanirim
    Ytd
    1700-1720 civarından satış gelmesi muhtemeldir.
    Satış geldikten sonra bakmak lazım.
    1640 altı pek yok gibi...
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

4. Eger becerebilirsem Fonlarin yeni dagilim raporlarini tabloya yavastan isleyeyim diyorum. Hazir vaktimde bol iken. Yararlandigimiz tablo oldukca eskidi Ocak ayinin fon dagilim tablosu. Cok fazla bilgili degilim bu konuda Mustafa ve Kartal ustadlarin tablosundaki lot kismina Nominal degerin altinda yazan degerleri girecegim degil mi ? Rayic degerle yapmam gereken bir islem var mi ?

5. Değerli fon üstadları 2 ay önce valörü 0 gün olan tefasda işlem gören fonları sormuştum sağolun cevap verdiniz. Yeni çıkan fonlar olabilir. Valörsüz fon kodlarını yazabilirseniz minnetdar kalırım Şimdiden sağolun. Bol kazançlar...

6.  Alıntı Originally Posted by Black Mirror Yazıyı Oku
    Eger becerebilirsem Fonlarin yeni dagilim raporlarini tabloya yavastan isleyeyim diyorum. Hazir vaktimde bol iken. Yararlandigimiz tablo oldukca eskidi Ocak ayinin fon dagilim tablosu. Cok fazla bilgili degilim bu konuda Mustafa ve Kartal ustadlarin tablosundaki lot kismina Nominal degerin altinda yazan degerleri girecegim degil mi ? Rayic degerle yapmam gereken bir islem var mi ?
    Tabloda herşey hazır üstadım ve çok basit. Sadece hisse adı ve lot sayısını değiştirmeniz yeterli.

7.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Tabloda herşey hazır üstadım ve çok basit. Sadece hisse adı ve lot sayısını değiştirmeniz yeterli.
    Anladim mustafa ustad cok tesekkurler. yani aslinda sormak istedigim . Kap sayfasinda yazan nominal deger = lot sayisi demek oluyor degil mi ? Rayic degerle ilgili bir islem yapmam gerekli mi ?

8. ustad lar hangi altın fonu önerirsini??

Sayfa 674/972 İlkİlk ... 174574624664672673674675676684724774 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •