Sayfa 562/972 İlkİlk ... 62462512552560561562563564572612662 ... SonSon
Arama sonucu : 7770 madde; 4,489 - 4,496 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI V ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by 1453semih Yazıyı Oku
    Arkadaşlar acemiliğimden bilgilerinize başvurmak istedim şimdiden teşekkr ederim
    Aes fonda satım fiyatı satış emri verdiğimiz günkü fiyatmı yoksa ertesi günkü açılış fiyatımıdır
    13:30 a kadar pazartesi fiyatı. 13:30 dan sonra salıya kalır.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. Teşekkrler hayırlı cumalar

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by ozbek Yazıyı Oku
    Fon alımında bilinçli olmak şart.Dolar 5,90 iken dolar almayı düşünmüştüm,dolar alacağıma eurobond fonu alayım dolar arttığında nasıl olsa fonda artar diye düşünüyordum,durum hiçte öyle değilmiş,tüm paramı eurobond fonlarında paylaştırdım.Geldiğimiz noktada külliyen zarar durumundayım.Sıtresede girdim,beklemekmi doğru ,zararına satsammı onuda bilemiyorum,
    Üstadım CDS arttığı için bonolar eksi yazıyor.
    Şeftalinin en sulu olduğu zaman yaz olduğu gibi, Eurobond için en iyi zaman CDS'lerin düşüş trendini yakaladığı zaman.
    CDS şu an artıyor.
    Sıkıntı şu ki dolardan da hızlı artışı var.
    Zor durum bence.
    CDS düşerken doların sabit olduğu, az düştüğü zaman dilimi lazım sizin için.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

4. Üşenmedim kalktım Gümbet Teb e gittim eft limiti 200k o nedenle...enpara %11 6 aya kadar veriyor şuan dedim 46 gün bağlayayım...abi cidden 34 plakayı gören size VEBA gibi davranıyor içerde adam sanki burda DEVA dağıtıyoruz gibi lakırdı ediyor...Dedim biz buralara gelmesek siz aç kalırsınız bu neyin cakası diye...Sinirlerim bozuldu sabah sabah

5. Kvba fonları için görüşleriniz nelerdir

Alıntı Originally Posted by Seyes Yazıyı Oku
    Kvba fonları için görüşleriniz nelerdir

evet ,guncel tahvil lere bakabilen oldumu?

Paravarhuzurvar hocam
    Hedefe sadece 3 tl kaldi

8. Saat 15:00 a kadar kvba goruslerini yazar misiniz o saatten sonra islem kisitli yapilabiliyor

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 562/972 İlkİlk ... 62462512552560561562563564572612662 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •