Sayfa 608/972 İlkİlk ... 108508558598606607608609610618658708 ... SonSon
Arama sonucu : 7770 madde; 4,857 - 4,864 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI V ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by onur1064 Yazıyı Oku
    Dün yokus asagi biraktilar..bugün fxden bi kac milyar dolar satiyorlardir..
    IMF swap teminatı haberi etkili üstad. Bu arada sadece çaylaklara dostum felan diyorum kalpleri kırılmasın diye...
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

2.  Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    İMF swap teminatı haberi etkili üstad. Bu arada sadece çaylaklara dostum felan diyorum kalpleri kırılmasın diye...
    Onunda etkisi var ama fx den baskılıyorlar usd/tl yi..bugün treni yavaşlatırlar yarın yüksek hızlı tren hattına gecise devam...
    Bu arada kime dostum dedin gozumden kacti..hepimiz birbirimizden birseyler ogreniyoruz..her ne kadar yazar olmasada bizi gizliden takip eden cok kisi var..bilgilerimizi paylasirsak bu ortamda insanlara karsiliksik yarar saglarsak sevap pointimiz artar..level atlariz

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by onur1064 Yazıyı Oku
    Onunda etkisi var ama fx den baskılıyorlar usd/tl yi..bugün treni yavaşlatırlar yarın yüksek hızlı tren hattına gecise devam...
    Bu arada kime dostum dedin gozumden kacti..hepimiz birbirimizden birseyler ogreniyoruz..her ne kadar yazar olmasada bizi gizliden takip eden cok kisi var..bilgilerimizi paylasirsak bu ortamda insanlara karsiliksik yarar saglarsak sevap pointimiz artar..level atlariz
    Herkese üstadım derim bazıları hariç...
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

4. Cds 619 oldu, hafif düşüş var.

5. Usd/tl sefer sayılı ucagımız kalkış icin hazırdır..lütfen biletlerinizi hazırlayın ve ucak biniş icin tl lerinizi hazır edin..bu sizin icin yapılan son anonstur..
    Ytd

Alıntı Originally Posted by dell14 Yazıyı Oku
    dun neydi ,yukselmemi var yine ?
    CDS 619’da şuan. Gevşeme devam ediyor.

7.  Alıntı Originally Posted by ~YTA~ Yazıyı Oku
    CDS 619’da şuan. Gevşeme devam ediyor.
    Nerden bakıyorsunuz güncel cds oranına..bloomberg terminalimi?

8.  Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    Herkese üstadım derim bazıları hariç...
    emmim hayrani üstat ne yaptı yok mu o da piyasada arıyodu fon yonetimini bilgi veriyordu iyi adamdı ev mi aldı yoksa

Sayfa 608/972 İlkİlk ... 108508558598606607608609610618658708 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •