Sayfa 496/972 İlkİlk ... 396446486494495496497498506546596 ... SonSon
Arama sonucu : 7770 madde; 3,961 - 3,968 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI V ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    EİB biraz riskli gibi görünüyor gözüme, çünkü fonu BLCY sürüklüyor.
    Ve bu hisse çok ciddi şekilde pahallı durumda.5 yıllık grafiğine bakın, ciddi dercede yüksek görünüyor şu anda
    Üstadım, Bilici’nin sanırım ağırlığını azaltmışlar. Hisse son günlerde eksi kapatsada fonu etkilemiyor gibi.

2.  Alıntı Originally Posted by ~YTA~ Yazıyı Oku
    Üstadım, Bilici’nin sanırım ağırlığını azaltmışlar. Hisse son günlerde eksi kapatsada fonu etkilemiyor gibi.
    Eib hepimizin gozbebegiydi ama borsadaki ciddi düsüsler yüzünden herkes eib fonundan cikti ..yeni dagilim raporunda bilici % kac haftaya belli olur..

3. Virusdeki can kaybı hala ayni seyrini koruyor..italya yine 800 küsür olum bildirdi dünya genelinde 40k ölüm gerceklesmis..düsüs egilimine giremedi bi türlü..çin kendimi kurtardi pisligiyle avrupayi mahvediyo..canli hayvan pazarini kurmaya baslamislar yine ..pislikler ya

Mac +%2.75

5.  Alıntı Originally Posted by ~YTA~ Yazıyı Oku
    Ağırlık azaldıysa iyi olmuştur, o hisse iyi bir hisse olmasına rağmen hala yüksek gibi duruyor.
    Bu hisseyi geçen hafta neredeyse sadece fonlar almış.

Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Ağırlık azaldıysa iyi olmuştur, o hisse iyi bir hisse olmasına rağmen hala yüksek gibi duruyor.
    Bu hisseyi geçen hafta neredeyse sadece fonlar almış.
    Gün içi çok enteresan hareketleri olan bir hisse üstelik. Üç gün,gün içi alıp 5 kademe üstten çıktım, tabi şansında yardımıyla. Çok ters ve hızlı hareketleri var.

Alıntı Originally Posted by onur1064 Yazıyı Oku
    Virusdeki can kaybı hala ayni seyrini koruyor..italya yine 800 küsür olum bildirdi dünya genelinde 40k ölüm gerceklesmis..düsüs egilimine giremedi bi türlü..çin kendimi kurtardi pisligiyle avrupayi mahvediyo..canli hayvan pazarini kurmaya baslamislar yine ..pislikler ya
    İtalya özelinde maalesef can kaybı hala yüksek. Yoğun bakımdaki hastaların yaş ortalaması muhtemelen çok yüksek ve birşey yapılamıyor. Tablo çok acı. Fakat yeni vaka sayısında bir düşüş var, bu biraz olsun umut verici onlar için !

8.  Alıntı Originally Posted by ~YTA~ Yazıyı Oku
    İtalya özelinde maalesef can kaybı hala yüksek. Yoğun bakımdaki hastaların yaş ortalaması muhtemelen çok yüksek ve birşey yapılamıyor. Tablo çok acı. Fakat yeni vaka sayısında bir düşüş var, bu biraz olsun umut verici onlar için !
    İspanya ,fransa,ingilterede de ciddi rakamlı ölümler gerceklesti.. amerikayi söylemiyorum bile..
    Biz test sayisi artirirsak bizde de vaka sayısı artacaktır tabi birde gercek rakamları soylesek

Sayfa 496/972 İlkİlk ... 396446486494495496497498506546596 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •