Sayfa 431/972 İlkİlk ... 331381421429430431432433441481531931 ... SonSon
Arama sonucu : 7770 madde; 3,441 - 3,448 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI V ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by Ege35 Yazıyı Oku
    Yanlış biliyorsunuz, sağlıkçı değilseniz sağlıkla ilgili yanlış yorumlar yapmayın lütfen. Solunum cihazına bağlama işi doktor olmadan olmaz ve her doktorun becerebileceği kadar kolay bir iş değildir.
    Yanlış anlamışsınız mesajımı düzenledim daha anlaşılır olması için demek istediğim doktor tabiki cihaza bağlıyor vs. ancak geriye kalan süreçte takibi alt görevliler yapıyor doktor başka vakaya geçiyor yani iş yükü olarak doktorlara göre daha fazla demek istedim.

Doktor hastane de 8 saat kalıyorsa yada aktif olarak 5 saat çalışıyorsa yıpranma ve hastalık kapma yüzdesi o kadar az diğer görevlilerin kapma olasılığı daha fazla ve yıpranma oranı.
    Paylaşımlarım Yatırım Tavsiyesi Değildir

Duhul
    Feb 2020
    İkamet
    Cincinnati, Ohio, USA
    Gönderi
    1,700
     Alıntı Originally Posted by Ege35 Yazıyı Oku
    Virüsün burada hafife alındığı kanaatindeyim. İnşallah en az etkilenen ülke oluruz..
    Treni kaçırdık bile, insan sağlığına önem verilmiyor malesef.

3.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Aslında şu TTE'nin içindeki hisselerin profillerine bakıp, hala istikbal vaadediyorlarsa ucundan kıyısından alsak diyorum.
    Ama hisselerin tek tek durumu ne alemde onu çözemiyorum
    Belki hisse işinden anlayan arkadaşlar incelerler.
    O zaman fon kısmı size daha uygun Eğer al-sat yaparım stopta çalışır bende diyorsanız biraz daha ilgilenmek gerekiyor

4.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    ABD öyle olabilir, bilmem kaç trilyon dolar var cepte.
    Ama BİST'e vaadedilen ne? Bizimkilere ne vaadediliyor? Koca bir hiç.
    Yoksa Trump BİST'idemi kurtaracağım diyor.
    ona bakarsanız bovespa da aynı durumda ama bundan 3 ay sonrası şimdiden satın alınmaya başlandı olay bu

5.  Alıntı Originally Posted by asır Yazıyı Oku
    Aldığınız fiyatları ve kağıtları yazıyorsunuz birkaç sefer baktım Çok iyi zamanlama ve fiyat, bence satışınız zamansız.
    inanmadığın piyasada hacimli işlem yapınca öyle oluyor maalesef..satıp pişman olup döndüm aldığım kağıtlar oluyor çalıştığım banka çok seviyor beni bu arada abd borsası işi tamamen acemi şansı ilk kez işlem yapıyorum

6. Bu arada son verilere göre ABD zirveye yerleşmiş vaka sayısında yarın piyasayı olumsuz etkileyebilir.
    https://www.worldometers.info/coronavirus/

7.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    O zaman fon kısmı size daha uygun Eğer al-sat yaparım stopta çalışır bende diyorsanız biraz daha ilgilenmek gerekiyor
    Fon olarak alalım o zaman ama içindeki hisselerin ne kadar primlendiğini bilmekte iyi olur.Normal hisseleri 2-3'e katladılar sanki.

8.  Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    Bu arada son verilere göre ABD zirveye yerleşmiş vaka sayısında yarın piyasayı olumsuz etkileyebilir.
    https://www.worldometers.info/coronavirus/
    Şant Manukyan bunu 1 hafta önce söyledi ve gerçekleşti alkışlamak lazım. sırada ekonominin alarm vermesi ve resesyon.

Ama piyasa artık koronayı takmıyor nasıl olsa sınırsınız likitide var...bu ne demek peki? hiç bir şirket batmayacak...yani just buy the stock in anywhere else.

Sayfa 431/972 İlkİlk ... 331381421429430431432433441481531931 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •