Sayfa 444/972 İlkİlk ... 344394434442443444445446454494544944 ... SonSon
Arama sonucu : 7770 madde; 3,545 - 3,552 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI V ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

uzun bi aradan sonra 170k AES 10k garanti(bist) ile tekrar likitten çıktım. bakalım hayırlısı...
    Yatırım tavsiyesi değildir. tavsiye olarak değerlendirilemez. Her zaman kendi kararınızı kendiniz veriniz.

2.  Alıntı Originally Posted by Corbaciyan Yazıyı Oku
    cok tesekkur ederım içeriğe baktım baya karışık pek anlamadım @memorex in söyledikleri düştü çıktı dediklerine baktım
    Dağılım da yazan kodları arayın örnek TRT160920T25 fonda payı ne kadar % bunun vadesi ne zaman ona göre kısa, uzun, orta vadeli olduğunu anlarsınız sonra gösterge faizine bakarsınız ona göre pozisyon alırsınız.

3.  Alıntı Originally Posted by tradestop Yazıyı Oku
    Anlık olarak ziraat yatırım hesabımdan bakıyorum. 15 dk gecikmeli olarak tradingview sitesinden takip edebilirsiniz.

Ziraat katılım endeksi: https://tr.tradingview.com/symbols/BIST-ZPYKAT/
    Katılım 50 endeksi: https://tr.tradingview.com/symbols/BIST-KAT50/
    Bloomberght sitesi katılım endeksini canlı gösteriyor. Google arama alanına katlı bloomberght yazıp aratırsanız, ilgili sayfaya ulaşırsınız

Alıntı Originally Posted by Fonetik Yazıyı Oku
    uzun bi aradan sonra 170k AES 10k garanti(bist) ile tekrar likitten çıktım. bakalım hayırlısı...
    Ustad hg
    Sana sunu diyeyim
    Sanalda 200 k aes aldim
    Almaz olaydim
    Bir haftada 10 k kadar gitti

Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Ustad hg
    Sana sunu diyeyim
    Sanalda 200 k aes aldim
    Almaz olaydim
    Bir haftada 10 k kadar gitti
    hoşbuldum üstad. biliyorsun ben uzun vadeciyim. ama kısa vadede 25 doları taban yaptı gibi. kisa vade %20 (30$)gorürsem realize ederim. düşerse 6 ay dursun napiim

6.  Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    tzl mi, tzv mi desem hangisi daha mantıklı sizce?
    işlem yapmayan tahviller ve daralan marjlar yüzünden ppf den farkı olmayabilir fakat dün iyi getirmiş isterseniz tzv de kalın ya da yarı yarıya dağıtın.Net tercih yapamıyorum.

Alıntı Originally Posted by Fonetik Yazıyı Oku
    hoşbuldum üstad. biliyorsun ben uzun vadeciyim. ama kısa vadede 25 doları taban yaptı gibi. kisa vade %20 (30$)gorürsem realize ederim. düşerse 6 ay dursun napiim
    Taban yaptida dususu cok sert oluyor
    Tam vakit hesap veremiyorum ama ben de sizin gibi aes e guvenerek yarismada 200 k aldim ama suan eksi 10 k da
    Umarim kazanirsiniz ustadim

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    Dağılım da yazan kodları arayın örnek TRT160920T25 fonda payı ne kadar % bunun vadesi ne zaman ona göre kısa, uzun, orta vadeli olduğunu anlarsınız sonra gösterge faizine bakarsınız ona göre pozisyon alırsınız.
    NewsTR dostum vadesi zaten üstünde yazıyor:
    16.09.20
    20=>2020
    Daha tahvil okumayı bilmiyorsunuz bence.
    Webster üstadı izleyin derim.
    Ben izledim çok fayda gördüm.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Sayfa 444/972 İlkİlk ... 344394434442443444445446454494544944 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •