Sayfa 892/972 İlkİlk ... 392792842882890891892893894902942 ... SonSon
Arama sonucu : 7770 madde; 7,129 - 7,136 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI V ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1. TGE alsak mı acaba? AES alamıyoruzda.. TGE içinde neler var.. Dayanak varlıkları nedir?

2. AES bilgilendirme

Bilgilendirme: Mevcut global koşullar, tüm varlık sınıflarında olduğu gibi petrol fiyatlarında da dalgalanmalar yaratabilmektedir. Ak Portföy Petrol Fon Sepeti Fonu içeriğinde farklı vadelerdeki petrol kontratlarına yatırım yapan borsa yatırım fonlarına yer vermektedir. Petrolde stok imkanlarının kısıtlı olması, yüksek arz ve düşük talep koşulları gibi sebepler kısa vadeli petrol kontratlarında nadir görülebilecek düzeyde fiyat hareketleri oluşturmaktadır. Diğer taraftan uzun vadeli kontrat fiyatları ise bu oynaklıktan görece daha az etkilenmiştir. Fon sepeti fonumuzda farklı vadelere yatırım yapan borsa yatırım fonlarına yatırım yapılması nedeniyle fon fiyatı bu dalgalanmalardan görece daha sınırlı etkilense de, tasarruf sahiplerinin petrolün riskli bir varlık sınıfı olduğunu unutmamaları önerilir

Ak Portföy Petrol Yabancı BYF Fon Sepeti Fonu'nda , yatırımcılara fonun değer önerisinin tam olarak sunulabilmesi amacıyla Sermaye Piyasası Kurulu'nun Yatırım Fonları Rehberinin 6.1 nolu maddesi uyarınca satılabilecek katılma payı adedine ilişkin olarak 50 milyar pay üst limiti belirlenmiştir. Yoğun talep ile pay sayısının, üst limite ulaşması sebebiyle, yeni alım talimatları, fondan çıkış olması durumunda gerçekleşebilmektedir. Yatırımcılar fona giriş sırasında pay sınırı mesajı almaları durumunda, daha düşük miktarlarda talep göndermeyi deneyebilir ya da aynı gün saat 14:30 sonrası ve ilerleyen günlerde tekrar talep göndermeyi deneyebilirler.

Bu hayatta sunu ogrendim
    Sepet yapmayan kaybetmeye mahkumdur kumar oynuyordur...
    Tek bir yatirim cesidi zaman icinde felakete goturebilir...
    Bunu
    Tcd de yasadik
    Aeste yasadik
    Acc de yasadik

Ve mutlaka belli kisim nakit elinizde olmali
    Ac gozluluk yapip hepsini girmemelisiniz
    Ani bir dususte ortalamayi dusurebilmek icin...

4. Arkadaşlar ben Halkbank Kvba ( HKV ) devlet tahvillerine baktım aşağıdaki gibi doğru mu baktım acaba ? Eğer benim gordugum gibi ise girmek hiç mantıklı değil sanki HKV 'ye bugun. Onur Bey veya işi bilen biri kontrol edebilir mi ?

TRT160920T25 yükseliş

TRT071020T23 işlem yok

TRT120820T12 yükseliş

5.  Alıntı Originally Posted by h4ck4n Yazıyı Oku
    TGE alsak mı acaba? AES alamıyoruzda.. TGE içinde neler var.. Dayanak varlıkları nedir?
    %40 Bloomberg Endüstriyel Metaller Endeksi + %40 Bloomberg Enerji Endeksi + %15 Bloomberg Değerli Metaller Endeksi + %5 BIST-KYD Repo Brüt

6.  Alıntı Originally Posted by onur1064 Yazıyı Oku
    Dünkü kadar getirisi olmasada bugün de kvbalar ppflerden daha iyi getirecektir..tabi son karar sizin
    teşekkürler üstad

7.  Alıntı Originally Posted by Corbaciyan Yazıyı Oku
    Arkadaşlar ben Halkbank Kvba ( HKV ) devlet tahvillerine baktım aşağıdaki gibi doğru mu baktım acaba ? Eğer benim gordugum gibi ise girmek hiç mantıklı değil sanki HKV 'ye bugun. Onur Bey veya işi bilen biri kontrol edebilir mi ?

TRT160920T25 yükseliş

TRT071020T23 işlem yok

TRT120820T12 yükseliş
    Gerekeni soyledim ben bu konu hakkinda karar sizin tabiki

8.  Alıntı Originally Posted by onur1064 Yazıyı Oku
    Kvba ve ppf secimi icin tahvil oranlari

13-05-20 Henüz işlem yok
    10-06-20 -0,48 azalış
    08-07-20. -0,43 azalış
    16-09-20 -0,15 azalış
    07-10-20 henüz işlem yok
    17-02-21 -0,32 azalış
    Bilgi benden karar vermek sizden
    Ustadim
    Sana zahmet
    07.10.20 ve
    12.08.20 bu iki tahvile saat 14 gibi
    Bakabilirmisin
    Hpt fpk secimi icin

ASUS_X007D cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 892/972 İlkİlk ... 392792842882890891892893894902942 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •