Sayfa 121/755 İlkİlk ... 2171111119120121122123131171221621 ... SonSon
Arama sonucu : 6037 madde; 961 - 968 arası.

Konu: TKFEN - Tekfen Holding

Alıntı Originally Posted by denizci2 Yazıyı Oku
    Virman olmuştur virman

LG-H815 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    SEn çözersin bu işi...23-27 Mart arası citi-doçe-emeklilik fonlar-ykb-garanti-burgan-bizim-vakıf-teb-ziraat-deniz-halk...değişim yok gibi Akbankda 1.2 milyon lot oyakda 500bin lot kadar azalış var..

2.  Alıntı Originally Posted by cemal31 Yazıyı Oku
    2018 yıllık kapanış....21.00 tl
    2019 yıllık kapanış....19.32 tl
    2020 son fiyat..........12.40 tl

Süper yönetim, süper kar hemi Mırat emmi. başarın ortada....
    Yönetimle ne alakası var ki..

Kağıdı çitileyene bakcen..

Çiti soktu çıkardı.... (çıkardı mı?)
    ,olan bu..
    Kendini yontmayı unutma der Zeus....

3. Mevcut devam eden projelerdeki calisma durumu nedir , force major durumdan kaynakli isveren tarafiyla gorusmeler ne durumda acaba . Eger sozlesmeler saglamsa ve iyi claim departmanlari varsa su sureci en az hasarla atlatiriz. Firmanin herhangi bir projesinde calismadigim veya calisan yakin arkadasim olmadigi icin pek hakim degilim ama hukukcularina bu donemde buyuk gorev dusuyor. Ilk ceyrekte bilanco bekledigimizin cok daha altinda da gelebilir ancak sozlesmeler kuvvetliyse en azindan sure uzatimi ve ek odemelerle ilerde telafi edebiliriz. Mevcut durumu bilmiorum ancak tekfen gibi bir firma 1 Ay is durdursa mevcut staff ve calisanlarin aylik maliyeti 15/20 Milyon Dolar bandinda bir rakamdir. Bunun bilancoda yansimalari biraz canimizi acitabilir ki onun fiyatlamasini da yasiyor olabiliriz . Olmasa da oyle gostermeyi de istiyorlar olabilir mal toplamak icin

4.  Alıntı Originally Posted by cemal31 Yazıyı Oku
    Karani Üstadım Erhan amcanın hisseleri BURGAN da...Topikde bunun paylaşımı olmuştu. Burganda herhangi bir değişim yok. Akbank yada Oyak üzerinde bir VİRMAN olayı var gibi. 23-27 mart arası İŞBANKdan 2 milyon lotluk alım olsaydı bu mutlaka dikkat çekerdi. Patronların haberi düşmeyen alımları olabilir diye şeytan dürtüyor beni.....

23 Mart -27 Mart Tablosunu biri atarsa net görülürdü. Benim gözler şaşı, kafa karıştı. Ak, oyakda azalış yüksek....
    Yok Cemal bey, benim söylediğim 197.952 milyondan 200 küsur milyona çıkmasının nedeni benim söylediğim.

Alıntı Originally Posted by veysel karani Yazıyı Oku
    Yok Cemal bey, benim söylediğim 197.952 milyondan 200 küsur milyona çıkmasının nedeni benim söylediğim.
    http://share.matriksdata.com/share.a...03161006031198

Veysel abim Sn. Grigök 16 martta paylaşmış onu Erhan amcanın 2.785 milyon lotu ile 200 milyonlara çıkmışız. Bu artış bi yerlerden virman oldu büyük olasılıkla...

Kap ta ÖZEL BÖLGE habarı yok. Zaten CFS diye bir şirkette yok, en iyisi şalgama devam....

Emekli ikramiyeleri 7-11 nisan arasında ödenecek. Tahsis numarası 17-18-19 olanların ikramiyeleri 7 nisanda yatacak diye günlerdir tüm tv lerde haber geçer. OYSA 17-18-19 diye tahsis numarası yoktur. Tahsis numarasının son rakamına göre ayın 17 sinde, ayın 18 inde maaş alan emekliler vardır. Dogru haber ayın 17-18-19 unda maaş alan emeklilerin ödemesi 7 nisanda olacak olmalı. Ama beyinsiz, hak etmeyen, yalaka medya olunca onlara denileni yanlışda olsa kelime kelime tekrar etmek habercilik oluyor. Memleketin ahvali, depremde eviniz yıkılmış, çadırsasınız, çayınızı içiyorsunuz mutlumusunuz diye soran medya...MUTLUYUZ MUTLU HEMİ DE ÇOKKKKK....

İlla ihale alırsa mı gidecek diğer faaliyet alanları neden göz ardı ediliyor anlamıyorum boru döşeme içinde tecrübeli

Sayfa 121/755 İlkİlk ... 2171111119120121122123131171221621 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •