Sayfa 156/755 İlkİlk ... 56106146154155156157158166206256656 ... SonSon
Arama sonucu : 6037 madde; 1,241 - 1,248 arası.

Konu: TKFEN - Tekfen Holding

1. Bist de sert dususler daha baslamadi , ekonomimiz mevcut duruma 2 aydan fazla dayanamaz , oyle ibanla falan bu cark donmez ,herkes isini kaybetti ya da kaybetmek uZere . Once kafedeki restoranttaki kaybetti simdi sira plaza banka ve uretimde calisanlara gelecek, zaten insaatlar durdu . Hele ki Doviz de yukselirse gida ve benzeri sektorler disinda cogu firma bunu kaldiramayacak . Allahtan yuzde 30 civari tarimdan gelen bir bilanco var ve cok fazla turkiyedeki olaylara bagli degil yurtdisi insaat Isleri , dolarin Artmasi isimize de yarar ancak mevcut durumdan etkilenmemiz coken borsada dusunulemez, bizi ancak CFS ve petrol fiyatinin artmasi kurtarir

2. Arkadaslar , mevcut santiyelerin devam durumu nedir ? Su anda duran santiyelerimiz var mi . Bilgisi olan paylasabilir mi .

Alıntı Originally Posted by Zek14 Yazıyı Oku
    İbnelik biter mi eşleşme 13. 06
    her akşam yaptığı şey.. bu akşam yapmaz diye düşünüştüm ama feykini atti.. ağızım dolu dolu oldu..
    trend oluşumu için erken olmakla birlikte, bu gün 2 indikatörüde olumlu olarak akfif hale getirdi.. kısaca bu gün fark yarattı.. umarım yarın devamı gelir.. iyi çalışmalar..
    Yorumlarım,yatırım tavsiyesi değildir..
    Her kim bu dünyada insanı,hayvanı, doğayı seviyorsa,kardeşimdir..

Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    Arkadaslar , mevcut santiyelerin devam durumu nedir ? Su anda duran santiyelerimiz var mi . Bilgisi olan paylasabilir mi .
    https://resimag.com/p1/390f6a2704e.png

İlk 2 ayda özellikle Katarda epey iş bitirmişlerdir. Kazakistandaki iş yerleşimden uzakda, muhtemelen Suudilerdeki iş-şantiyelerde şehir dışındadır. İşçiler(uzakdogudan çok işçi bizde ve diğer inşaatçılarda çalışır) işi bırakıp kaçmadı ise işler yolunda devam ediyordur. Şantiyelere giriş-çıkışlar kontrol altında tutulur, koruma önlemleri arttırılır. ilk çeyrekde çok etkili olmaz ama nisan-mayıs bu iş devam ederse ayvayı yeriz belkim...

5. Dünya sağlık örgütünün pandemi ilanı , bizim elimizi rahatlamaz mı?

Bilmediğimden soruyorum. Çok çetrefilli bi konu olduğuna eminim.

SM-A705FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Arabistan santiyesinden hintli bi is guvenlikci devam ediyoruz dedi youtube de biraz evvel, suudi arabistanda yarim gun devam su anda sokaga cikma yasagi var yarim gun , isler yuzde 25/30 verimle gidiodur arabistanda . Katar kritik orada Para kaybetmemiz lazim , sehir merkezidir ora stad isinde durma olmus olabilir

7. Suudi arabistanda isciler kacamamistir , arabistan kapatti kapilari direk ben de o yuzden santiyeme donemedim, yarim gun devam ediyor Bizim orasi , muhtemelen tekfen santiyesi de oyledir Ozel bi izinle baglamidilarsa birilerini.Arabistandaki isin hacmi de bilancomuz icin onemli umarim en az hasarla atlatiriz su donemi , umarim claim departmanlari ilerde force majorden bu paralari bi sekilde alabilirler.

Alıntı Originally Posted by grigök Yazıyı Oku
    Dünya sağlık örgütünün pandemi ilanı , bizim elimizi rahatlamaz mı?

Bilmediğimden soruyorum. Çok çetrefilli bi konu olduğuna eminim.

SM-A705FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    GRİGÖK ortak yorma böyle konulara kafanı.... Japon bal arılarının yuvasına öncü(keşif yapan)Japon eşek arıları gelir. Bal arıları gelen tüm keşif eşek arılarını öldürmek zorundadır. Eger bi tene bile eşek arısı kaçarsa o bal arısı yuvası talan olur, tüm bal arıları ölür. Bu virüsde buna benzer, yurtdışından gelen her birey kontrol altında tutulmuş olsaydı, virüs bulundugu anda yok edilseydi bu kadar ölüm hasta olmazdı. Umreden gelenlere uçakta ateş düşürücü ilaç içirildi gibi haberler var, dogrumudur değilmidir Allah bilir ama ciddi ihmaller, bireylerde bana bişey olmaz vurdum duymazlığı oldukça bizi çok eşek virüsü sokar gibi.... Bir virüs taşıyıcısı kendi hiç hastaneye bile yatmamış ama 3 kişinin ölümünden sorumlu, az evvel saglık bakanı agzından çıkan ifadeler, kime ne diyelim, kime kızalım artık...

Sayfa 156/755 İlkİlk ... 56106146154155156157158166206256656 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •