Sayfa 243/1024 İlkİlk ... 143193233241242243244245253293343743 ... SonSon
Arama sonucu : 8185 madde; 1,937 - 1,944 arası.

Konu: TKFEN - Tekfen Holding

Alıntı Originally Posted by philosopher Yazıyı Oku
    Tesisin üreteceği ürünlerin satış ve pazarlanması için uzman firmalarla uzun vadeli alım garanti anlaşmalarına ilişkin teklif toplama ve değerlendirme süreci başlatılmış,

En önemsiz konu bu aslında çünkü ülkemiz bu ürünlerde petkimin ürettiklerinin dışında full ithalatçı , yani 3 petkim daha olsa müşterisi hazır yurt içinde...
    Anarşitmisin Ortak. Fazla kurcalama orayı burayı, daha yatırımın tutarı belli olacak...

2. Takaslar da 93.844, yani son alınanların yarısını geri vermişler. Yani kusura bakmayın nereye gitti 14.20 ye kadar hızlı hızlı alanlar, iki kıytırık haber bile denmeyecek yazıp çiziktirmişler '' Sn lLgolas 'ın dediği gibi Anderson dan masallar '' bu esnada hop şut oldu. Bundan kısa vade bir b.k olmaz, yada ne köy olur ne kasaba ancak sağlığınıza zarar olur.

Sn M. Gigin zaten bu bilgileri arayanlara, tele konferansta söylediniz ve söylüyorsunuz, şimdi bayram değil seyran değil deutche bizi öpsün diye mış, miş, muş gibi haberleri yollamaktan vaz geçin. Ya adam gibi karar aldık deyin yada muğlak kelimelerle lafazanlık yapmayın.

Mırat emmi bu haberde yetmedi, sen iyisimi bi geri alım haberi yolla....

4. Yönetim Kurulu'nun Uzan hariç hepsi 65 yaş üstü sanırım. Sokağa da çıkamazlar. İmza atmaya da gidemezler. Murat emmi arabasını 1 hafta bana versin de 4 ortak daha alayım hazır sokaklar boşken gidip incir, kiraz bağlarımızı, Samsun limanımızı ordan da Mersin'e geçip Toros Tarım fabrikasını ve CFS arazisiyle Cemal beyin gözünün kaldığı 44 m2 lik tarlayı gezelim bari. Hazır benzin de ucuzlamışken.

5. Geriye elimizde tek tutacak dal bıraktılar, o da şu... hisseden para çıkışı var mı yok mu? En kritik soru bu... nisan ayında her gün hisseden para çıkışı varsa kötü....Para girişi ile birlikte yukseliyorsak iyi , diyebilir miyiz?

SM-A505F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Yönetim Kurulu'nun Uzan hariç hepsi 65 yaş üstü sanırım. Sokağa da çıkamazlar. İmza atmaya da gidemezler. Murat emmi arabasını 1 hafta bana versin de 4 ortak daha alayım hazır sokaklar boşken gidip incir, kiraz bağlarımızı, Samsun limanımızı ordan da Mersin'e geçip Toros Tarım fabrikasını ve CFS arazisiyle Cemal beyin gözünün kaldığı 44 m2 lik tarlayı gezelim bari. Hazır benzin de ucuzlamışken.
    Tarla mı kaldı Dede Hazine el koydu, özel bölge diye Mırat emmime verdiler... Dede hisse almıyacagım dedim ama dayanamayup, yine hıyarlık edip, şeytana uydum.... Ya batacaz, ya çıkacaz.....

7. Böyle bişey buldum internetten...üstatlar bağışlasın beni.. lâkin bizim gibi amatörler için aydınlatıcı geldi bana....

Fiyat – Para Giriş – Çıkışı İlişkisi

Hisse Yükseliyor + Para Girişi Var =*Sağlıklı Yükseliş var

Hisse Yükseliyor + Para Çıkışı Var =*Hisse Tepe Noktasına Yakındır

Hisse Düşüyor + Para Girişi Var =*Hisse Dip Noktasına Yakındır

Hisse Düşüyor + Para Çıkışı Var =*Düşüş Devam Edebilir

Hisse Yatay + Para Girişi Var =*Hisse Toplanıyor Olabilir

Hisse Yatay + Para Çıkışı Var =*Hisse Dağıtılıyor Olabilir

SM-A505F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. Duseceksen dus , yukselecekse yuksel lanet kagit . Ya bu kagit nasil 28-30 olacak bu sekilde aklim almiyor adamlar resmen her durumu firsat kullanip bezdirme pesinde , gidiomus gibi gosterip geriye cekip sonraki seferde trade yapmak isteyenlerin malina mi cokmek acaba .20 senedir borsadayim Tekfeni zaten alacaktim bilancodan 1 hafta 10 gun once bi 19,50 hareketi olduydu orada keklik gibi dalip ele aldiydim 10 bin lotu orada kitlendiler sonra ortalama dusurecez diye alttan aldik derken bilanco ile dosedilerdi. Sonrasinda da da zaten malim Koronaya yakalandik dusus trendimizin ustune cila oldu , simdi neye yakalaniriz allah bilir

Sayfa 243/1024 İlkİlk ... 143193233241242243244245253293343743 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •