Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
Arama sonucu : 24 madde; 9 - 16 arası.

Konu: TARAF - Taraf Gazetecilik Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. bu hissede gelip gecenlerden...
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

2. Zararımızın şirket mal varlığından karşılanması için cimer e başvurdum daha önce yaptığım gibi. Onlarda maliye bakanlığı yerine spk ya yönlendirdiler. Gelecek cevap zararın tanzimi mümkün değildir sorumlular hakkında dava açın olacak. Şirket batmadı ki mallarına el kondu.

IQ+ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Taraf Gazetecilik Sanayi ve Ticaret A.Ş.'nin (Şirket), 27.07.2016 tarihli ve 29783 sayılı ikinci mükerrer Resmi Gazete'de yayımlanan 668 sayılı*"Olağanüstü Hal Kapsamında Alınması Gereken Tedbirler ile Bazı Kurum ve Kuruluşlara DairDüzenleme Yapılması Hakkında Kanun Hükmünde Kararname"nin 2'nci maddesinin birinci fıkrasının (c) bendi uyarınca kapatılarak faaliyetlerinin sona erdirilmesine, 17.08.2016 tarihli ve 29804 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanan 670 sayılı*"Olağanüstü Hal Kapsamında AlınmasıGereken Tedbirler Hakkında Kanun Hükmünde Kararname"nin 5'inci maddesinin üçüncü fıkrası uyarınca da ticari sicil kaydının resen terkin edilmesine yönelik işlemlerin başlatılmasına karar verilmiş ve Şirket'in ticaret sicilinden terkin edildiği 01.09.2016 tarih ve 9149 sayılı TTSG'de ilan edilmiştir. Bu kapsamda ticaret sicilinden silinmiş olduğu tespit edilen Şirket, Kurulumuzun II-16.1 sayılı*"Ortaklıkların Kanun Kapsamından Çıkarılması ve Paylarının Borsada İşlem Görmesi Zorunluluğuna İlişkin Esaslar Tebliği"nin 10/7 maddesi uyarınca 6362 sayılı Sermaye Piyasası Kanunu kapsamından çıkmış sayılmaktadır. Yürürlükteki mevzuat kapsamında, ilgide kayıtlı başvurunuzda önerildiği şekilde, Şirket'in pay sahiplerinin zararlarının tazmini mümkün bulunmamaktadır.
    Bilgi edinilmesi rica olunur.

4. Gönderilen cevap böyle

5. bu gün saat 20.00. borsa gündemde satış ilanı var 12 medya kur. mal var diye
    magdurlara hayırlı olur inşallah

6. slmlar herkese ne olacak taraf hisselerinin durumu var mı bir yol izleyen aranızda arkadaşlar..

7. Taraf Gazatesi Mağdurları olarak ne yapmamız lazım arkadaşlar?
    Ben borsadan çok anlamam, TARAF'ın Fetöyle alakası olduğunu bile hisselerim kottan çıkarıldıktan sonra öğrendim. Bir arkadaşın da dediği gibi sahibi Fetöcüyse bizim suçumuz nedir. Benim borasada kottan çıkan 3 tane hissem var. bu benim hatam olduğu kadar BİST ve SPK'nında hatası bence. Bist ve SPK'nın Küçük Yatırımcıları koruması gerekirdi diye düşünüyorum.
    Bana göre bir hisse kot dışına çıkarılıyor ise küçük yatırımcıya o hissenin o anki değeri ne ise üçkağıt yapan patronlardan veya Fetöcü patronlardan paranın alınıp tüm yatırımcılara payları verilmesi lazım.
    Kaç yıldır kendi paramızla rezil oluyoruz. ve Bu duruma ne BİST ne de SPK bir çözüm bulamıyor.
    Şartlar böyle olursa küçük yatırımcı bir daha Borsaya gelir mi.

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •