Sayfa 3/3 İlkİlk 123
Arama sonucu : 24 madde; 17 - 24 arası.

Konu: TARAF - Taraf Gazetecilik Sanayi ve Ticaret A.Ş.

son bir yıl içinde borsa dışında alan satanlar

4. Hala hesabım da var 30bin tl mal ettiğim hisseler allah bizim batmamiza kimler sebep olduğu ise onlara zehir zikkim etsin ahirette de ömür boyu cehennemde yaksin.hakkimi helal etmiyorum. Haram olsun.Birde hükümetimiz buna bir çare arasa iyi olur madem malına el koydu tmsf yönetim kurulu başkanı ve üyelerini n hisse senetleri ne el koysun sonra da el konulan malları şirkete iade etsin devlet yönetimin de faaliyette olan şirket haline getirsinler nasıl koza altın koza madencilik royal halı deki gibi olsun.sonrada açık O hale yoluyla tmsf satsin satın alacak kişide çağrıya tabi tutsun ama satilmazdan önce küçük yatırımcıların uğradığı tüm zararların giderilmesi için eski yöneticiler in ve bu firmada eskiden çalışıp el konulmasına vesile olanların tüm mal varlığına elkoyup sirket satsin elde edilen paraylada yüksek bedelsiz hisse senedi vererek bu şekilde yapıldıktan sonra ihale yoluyla satsin satın alanda çağrıya tabi tutsun vermeyen olursa borsa da işlem gören hisseler den olsun tüm yatırımcılar in mağduriyeti giderilmiş olur hemde ihale yoluyla satarak tmsf ye okkalı para girmiş olur hem yatırımcı hemde devlet kazanmış olur

5. Bu şekilde fikrimi her yerde beyan ettim kulak veren olmadi tum zararda olan küçük yatırımcıların bu şekilde e devletten tayyip reis e mesaj atarsak belki bize yardım eder arkadaşlar başka kurtuluş yolumuz olmaz biz fetocu değiliz allah onun belasını versin inşallah. Bizi batiranlari da helak etsin bu ********ler in yüzünden paramız battı Batma sa idi gözümün önünde ne hisseler gitti yazık oldu bize sebep olanlar a allah her iki cihanda helak etsin

6. Benim elimdeki hisse maliyeti m 30 bin tl mal ettigim hisseyi biraz da kar li olarak 2846 adet lotu isteyen eski ahlaksız yöneticiler i varsa 400 bin tl ye satarim bu kadar zaman bizi batık tuttuğunuz için buradan mesaj atar size satarim hem sizin gibi ********ler le ortak görünmekten hemde batık görünümünden kurtulmuş olurum

7. Terörist başar arslan ve ekibi ve ailesi bu şirketi bu hale gerirdiginiz icin allah hepinizin belanizi versin adı ******** ler bu dunyada sizlere hakkimi haram ediyorum ayrica sizlere goz yumup gereken zorunlu çağrıya tutamayıp bizleri mağdur eden spk yöneticilerini de allah belalarini versin onlara da hakkımı helal etmiyorum allah hepinizi cehennemde yaksin

8. Spk ne işe yarar boşuna maaş almasın bu şirket ve bunun gibi diğer şirketler in patronlarına niye dava açmiyorlar yurt dışında ve yurt içindeki tüm mal varlıklarına el konacağı şekilde dava açıp zarara uğrayan biz yatırımcılar in zararlarinin odenmesine niye hiç bir şey yapmıyorlar allah biz yatırımcıları zarara uğratan tüm patronlar ve yöneticilerin hem bürokratların hemde tüm siyasetçilere belasını versin inşallah birde sorsak müslüman misin diye müslümanım derler kul hakkı yiyen müslüm değildir bunlara göz yuman ve bunların ceza alamayacakları şekilde davranan siyasetçiler de musluman değildir seçime gelince kimse biz yatırımcılar 'dan oy istemeye hiç kimse gelmesin tüm bürokrat 'lara ve siyasetçilere hakkimi haram ediyorum allah hepsine belasını versin inşallah

Sayfa 3/3 İlkİlk 123

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •