Sayfa 50/139 İlkİlk ... 40484950515260100 ... SonSon
Arama sonucu : 1105 madde; 393 - 400 arası.

Konu: GLYHO- Global Yatırım Holding

O kadar hisse alan vede alacak olan Mehmet kurmanın hisse fiyatını yukseltecegini şimdilik beklemek kendi adıma saflik olur.
    Bende şirket patronu olsam ucuza almaya çalışırım .
    Sn gündem gibi filmin sonunu görmek isteyen benim gibi uzun vadeciler sonucu
    Görür.
    Elbette 5 lerden satsak 2 katı hissemiz olurdu ama bunu becerecek kabiliyet bende yoktu şimdide konjektur kutmandan yana kimi panikten kimi ihtiyactan satacak olması realitedir.
    Demem odur ki şartlar kutman lehine
    Bizim kisaci türk yatırımcısının aleyhine işlemiştir.
    Hayırlısı diyelim yy.tv.deg

Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    O kadar hisse alan vede alacak olan Mehmet kurmanın hisse fiyatını yukseltecegini şimdilik beklemek kendi adıma saflik olur.
    Bende şirket patronu olsam ucuza almaya çalışırım .
    Sn gündem gibi filmin sonunu görmek isteyen benim gibi uzun vadeciler sonucu
    Görür.
    Elbette 5 lerden satsak 2 katı hissemiz olurdu ama bunu becerecek kabiliyet bende yoktu şimdide konjektur kutmandan yana kimi panikten kimi ihtiyactan satacak olması realitedir.
    Demem odur ki şartlar kutman lehine
    Bizim kisaci türk yatırımcısının aleyhine işlemiştir.
    Hayırlısı diyelim yy.tv.deg
    Selamlar..Sayın Cinali kendinizi o kadar beceriksiz ve kabiliyetsiz olarak görmeyin lütfen.ben inanıyorum ki sizde bir başkası gibi ek hisse geri alımı kararı alındaıktan sonra patronun bunu ne amaçla aldığını tahmin etmişsinizdir..sizde patronun ek hisse geri alım kararı ile hisseye daha çok baskı uygulayacağını, yatırımcının elinden zorla hisse almak düşüncesinde olduğunu anlamışsınızdır .Bunu ben bile anlamıştım.))hatta daha önceki yorumlarımda hisse geri alım kararının amacı dışında kullanıldığını,patronun hisse geri alımı ve ek hisse geri alımını kendi amacı dışında kullandığını hep gördük. Ayrıca sayın Cinali her defasında patronun olumlu haberleri hisse satmak içinde kullandığını da gördük.Sizde mutlaka anlamışsınızdır koranavirüs olayı ülkemizi etkilemeye başlayınca hisse fiyatının düşeceğini tahmin ettik Hatta yatırım yaptığınız hissenin en büyük iş kollarından biri Turizm(kruvaziyer)olduğunu düşünürsek etkisinin daha çok olacağını da hepimiz düşündük..Burada şunu düşünmek gerekir ha ben bir miktar nakite döndüm.aslında daha çokta dönebilirdim.ama patron sürekli yatırımcıyı Antalya limanının satılması,Socar LNG satın alınması ve naturelgazın halka arzı gibi beklentilerle yatırımcının beklentisini sıcak tuttu.Şahsen ben buna kurban olduğumu düşünüyorum.Bir yerde sayın patron tuzak kurdu ben ve benim gibler bu tuzağa düştüler.
    ben artık olaya kaybedeceğim hiç bir şey yok diye düşünüyorum.Benim için hisse fiyatının daha da düşmesi veya aklımdaki fiyata gelmesi hiç bir şeyi ifade etmiyor.Ama sayın Cinali kendinizi lütfen değersizleştirmeyin. sonuçta kaşımızdaki borsa duayeni sayın KM..aynı zamanda para babası...saygılar

Ben doğruları söylüyorum yapamadım ve yapamıyorum buda benim zayıf tarafım
    Hisse seçmede sorunum yok karlı olunca satmiyorum.
    Ne yaparsın oyun böyle alan ve satan kar ve zarar birlikte gidiyor.
    Ama 10 liradan ben satarsan sizde 10 TL.dan alırsanız beddua etmeyin olurmu
    Bu mealde yazılarınız neyseki azaldı
    Allah hayırlısını versin

Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    Ben doğruları söylüyorum yapamadım ve yapamıyorum buda benim zayıf tarafım
    Hisse seçmede sorunum yok karlı olunca satmiyorum.
    Ne yaparsın oyun böyle alan ve satan kar ve zarar birlikte gidiyor.
    Ama 10 liradan ben satarsan sizde 10 TL.dan alırsanız beddua etmeyin olurmu
    Bu mealde yazılarınız neyseki azaldı
    Allah hayırlısını versin
    Beni kırıyorsunuz. Bakin daha öncede söylemiştim. Ben bedduanin,beddua yapanın sevenlerine vuracağını bilirim. O yüzden uzak durmaya çalışırım. Yalnız sayın patronun yaptıklarının cezasını çekmesini isterim dilerim. Lütfen bunu beddua olarak görmeyin. Lütfen izin verinde, yapilan Bu kadar duzembazliklara karşı benimde bu kadar serzlenisim olsun...Saygilar

Sn gündem .. devamlı polemik halindesiniz ... bu işlem kottan çıkmak için bir çağrı işlemi değil ... şirketin önemli bir varlığını sattığı zaman spk nın vereceği karar doğrultusunda ortaklıktan ayrılma hakkı kararı ... spk nın vereceği karara göre zamanı gelince tartışırız ... spk bu konuda ortaklıktan ayrılma kararrına gerek olmadığına da karar verebilir.... bu spk nın insifiyatinde....

6. niye herkes kutmanın ana holding tahtasını kapatacak düşencesine girdi, adam öyle birşey söylemedi ki

hatta üzerine benim bütün işlerim holding üzerindendir başka bir yerden işlem yapmam dedi son programında

adam üstüne üstlük naturel gazı halka arz etme peşinde.

kapatmak istediği şirket londra tahtası.

kısa vadede en önemli şey antalya limanının dediği fiyatlara satılması, kim alacak ?

Alıntı Originally Posted by Strategy Yazıyı Oku
    niye herkes kutmanın ana holding tahtasını kapatacak düşencesine girdi, adam öyle birşey söylemedi ki

hatta üzerine benim bütün işlerim holding üzerindendir başka bir yerden işlem yapmam dedi son programında

adam üstüne üstlük naturel gazı halka arz etme peşinde.

kapatmak istediği şirket londra tahtası.

kısa vadede en önemli şey antalya limanının dediği fiyatlara satılması, kim alacak ?
    Selamlar..hep bu saatlerde yazdiginiza göre hiç kimseyle polemiğe girmek istemediğinizi düşünüyorum. Çok doğru bir karar..Bu soruyu daha öncede sordunuz. Nen kendimce cevap verdim ama sizi tatmin etmemiş olmalı.))
    Ben Antalya limanını Kuzen TY alacağını düşünüyorum Sonuçta kasasında Antalya Limanın alacak parası var. Ayrıca Ciner grubuyla ortak olduğu ve haziran ayı içerisinde sözleşmesi doluluğu 135 milyon dolar değerindeki %15 oranında bir silopi termik santral ortaklığı var.
    Başka bir sürü gemi filoları olan armatürlerimiz var.bunlarda alabilir.Bu piyasada tahmini geçen parayı bu armatörlerimiz rahatca verir...Saygilar

8. Bu cağrı meselesine çok fazla takılmayın.Velev ki çağrı oldu fiyat da 4 TL. borsa fiyatı 4 tl. nin az üstüne çekilir
    Kimse cağrıya katılmaz.Adamlarda zaten çağrıdan almaya gönüllü değiller.

Sayfa 50/139 İlkİlk ... 40484950515260100 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •