Sayfa 13/30 İlkİlk ... 3111213141523 ... SonSon
Arama sonucu : 234 madde; 97 - 104 arası.

Konu: Günlük borsa ve hisse senetleri-yorum değerlendirme

1.  Alıntı Originally Posted by tırtıl Yazıyı Oku
    --ülker..gıda kağıtlarına olan yoğun talepten istifade ediyor..normal şartlarda ağır yürüyen kağıtlardan.yukarı devamda 24,60 ve 25,50…aşağıda 23,60..
    -kozaa..11,25-11,75 aralığında yataya saran hissede 11,93 üzerinde kapanış ve hacimli geçişlerde 12,30 hedef olur
    Tesekkur ederim

2.  Alıntı Originally Posted by Speed78 Yazıyı Oku
    Hocam pnsut ile yorumunuzu alabilirmiyiz
    seans içi yukarı-aşağı hızlı hareket ediyor.. 2 gündür hissede satışlar karşılanıyor
    toparlanması halinde yukarıda 17,90...geri dönüşlerde 14,80 ..aşağı kırılmamalı

3. Sn tirtil, genel anlamda piyasa goruslerinizi paylasabilirmisiniz? Piyasalarda yakin zamanda ikinci bir negatif dalga bekliyormusunuz?

4.  Alıntı Originally Posted by Wshark Yazıyı Oku
    Sn tirtil, genel anlamda piyasa goruslerinizi paylasabilirmisiniz? Piyasalarda yakin zamanda ikinci bir negatif dalga bekliyormusunuz?
    ülkelerin üretim/imalat ve büyüme rakamlarının açıklandığı günler hariç, piyasada büyük düşüş beklentim ve öngörüm yok

5. Hocam EGSER hakkında görüş ve yorumlarınız nedir. Teşekkür ederim.

6.  Alıntı Originally Posted by tasarruf Yazıyı Oku
    Hocam EGSER hakkında görüş ve yorumlarınız nedir. Teşekkür ederim.
    alış ağırlıklı hacim artmalı..4.10 bir sonraki durak iyi geçilirse 4.45-4.50..geri çekilmelerde 3.65.

7.  Alıntı Originally Posted by tırtıl Yazıyı Oku
    ülkelerin üretim/imalat ve büyüme rakamlarının açıklandığı günler hariç, piyasada büyük düşüş beklentim ve öngörüm yok
    Tesekkur ederim

8. yeter ki hissede pozisyon açan spek güçlü olsun...ersu-mpark-rtalp-glryh-petun-uluun-kront gibi...5-6 gün tavan yaptırsın

--

Sayfa 13/30 İlkİlk ... 3111213141523 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •