Sayfa 216/1001 İlkİlk ... 116166206214215216217218226266316716 ... SonSon
Arama sonucu : 8006 madde; 1,721 - 1,728 arası.

Konu: Viop - XIV

1.  Alıntı Originally Posted by Sercannn Yazıyı Oku
    Borsa 2 ayda 2 sene önceki fiyatına düştü.. Eli mahkum alıcak.. Pazartesi salıya kadar bi an önce 92 bin üstüne atması lazım
    bende vob tarafında olduğumuz münasebetiyle hızlı hareket edenler gerekli pozlarına giriş çıkışlarını yapmalı tabiiki

ama nasılki taban bulundu diyemiyorsak DİP çalışması tamamlanmıştır yukarıya harekette dolmuşa binmeyen kalmasın da dememeliyiz değil mi?

2.  Alıntı Originally Posted by Volna Yazıyı Oku
    buradaki shortcu felaket tellalarına karşı 82 de geldik uyardık.. vazifemiz bitti. 82 de tırlar doldu. hoşcakalın. görevimiz bitti.

herkese bol kazançlar. hakkınızı helal edin. benden yana helal olsun.

sağlıklı günler.
    Biz de senin gibi gazcılara karşı 120 bin endeksete uyardık, gazcıların trenine binmeyin yanarsınız dedik, o günden bu güne endeks 87 bine geldi,
    Görevin bittiyse, ekibine dönebilirsin.
    İnsan iki şeyi bilmelidir:
    1.Haddini. 2.Hesabını.

Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    senin yazına istidaen 10 dakikalık ortalamalar henüz onaylamamakla beraber yukarıya gitmeyecek anlamı taşımaz değil mi?

Günlük grafta 9-26-52-104 üssel ortalamalardan bahsetmiştim. Artık bir tepki gelme olasılığı çok yüksek bana göre. Bu yüzden pasiften alma şansım yok bugün. Kapatıyorum ekranı.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Bence bankaların katılmadığı bir yükseliş ralli başlangıcı falan olmaz bu ülkede.

Ha ezber bozulur falan bilmem.

Eğer yukarıda ifade ettmeye çalıştığım gerçek ise bugünkü yükseliş nedire yanıt bulunabilir.

5. Bu viop bölümü algıdan başka bir işe yaramıyor artık size söyliyeyim.. hiç yazmayanlar yazıyor, kişiler değişiyor vs bir sürü şey var saymadığım.. grafik atanlara lafım yok

6. Haydi Kozalım, Altınım, Sarışınım.

7. bu bır tepkıdır 93 te gıtse bıle gerı gelmez .....satan malını nıye alsın......bıraz mantıklı dusun ....bı de ıcerıye bakın dısarı degıl.....bız de durum malum
    147 gecılmezse .....ay sonu 136 beklerım.......takıp edelım.........

8. Grafik SP500 Üzerinden kriz ve toparlanma tarihleri bana göre böyle diye sosyal medyada okudum görmeyenlere görsün .

. Önümüzdeki 10 yıl (2030) ve sonrası 2039 a kadar gerçek boğa için.. 2020 ile 2039 a kadar olacak bir periyoda girdik. 2039 larda tekrar zirveden satış periyoduna dönen bu zaman tünelinde beklediğim hareketler şöyle.

Bu testere formasyonu uzun vade herkesi biçer..
    Bu periyot tepelerinde satıp, alttan alan yine parasını katlar bana göre..
    Ama her tepede daha yukarısını bekleyen bir 3-4 sene daha bekler ve hep satışı kaçırır.. vs vs.. denilmiş

Sayfa 216/1001 İlkİlk ... 116166206214215216217218226266316716 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •