Sayfa 245/1001 İlkİlk ... 145195235243244245246247255295345745 ... SonSon
Arama sonucu : 8006 madde; 1,953 - 1,960 arası.

Konu: Viop - XIV

1. Depoyu, gıdayı bilmem ama maske yok burada. Eczanelerde ve medikallerde yok. Yok yani hani bildiğin yok. Henüz maskeye bir talep olmamasına rağmen yok.

2. bir daha garan vadelide işlem yapanın ben....

Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    Depoyu, gıdayı bilmem ama maske yok burada. Eczanelerde ve medikallerde yok. Yok yani hani bildiğin yok. Henüz maskeye bir talep olmamasına rağmen yok.
    N95 almadığınız sürece, evde yapacağınız maske aynı işi görür. Kim ne diyecek diye düşünmek te gereksiz, böyle düşünenlere cahil deyip geçin. Olay ciddi.

Lenovo P1a41 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gözler kalbin aynası.. Di mi, The dı dı dı damadettin ekranlardaydı..

TheCats midir nedir seve seve izlemi$tir..

5. Dikiş Örgü dergileri prova vriyordu..
    Gazeteler de filitre için prova verebilir bir kumaşdan evde dikilebilir normalde.

Araya ıslak mendil kumaşı konulup çift kat kumaşdan evde dikilebilmesi lazım.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

6. Sercannnnnnnnnn işc aliim mi, destek atiim mi? Naapcan, elindekileri mi satcan?

7.  Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    Depoyu, gıdayı bilmem ama maske yok burada. Eczanelerde ve medikallerde yok. Yok yani hani bildiğin yok. Henüz maskeye bir talep olmamasına rağmen yok.
    Bizim burada market camına 2 tane a4 e yazmış maske bulunur diye .

Marketlerin mobil uygulamasına bakıyorum 3 tl ye var ama 2 tane veriyor maksimum tek alışverişte

8. Kamu bankası alıp özel banka satıyorlar gibi
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Sayfa 245/1001 İlkİlk ... 145195235243244245246247255295345745 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •