Sayfa 256/1001 İlkİlk ... 156206246254255256257258266306356756 ... SonSon
Arama sonucu : 8006 madde; 2,041 - 2,048 arası.

Konu: Viop - XIV

1.  Alıntı Originally Posted by Darvas Yazıyı Oku
    104.650 az birşey LONG denedik bakalım ne olacak?
    Olmadı yine. Endeks buradan fazla yukarı gitmez bence artık. Emeklilik Fonları ne kadar alırsa yabancılar o kadar satıyor.

2. 103.925 te palto giymeyi deneyecem. terleme yaparsa 103.575 te çıkarırım.
    Yatırım tavsiyesi değildir. Dalga geçiyorum zarar edersin beni dinlersen.

3.  Alıntı Originally Posted by Darvas Yazıyı Oku
    Saatlik 20 EMA düşerken hep direnç olarak çalışmıştı. Şimdi destek olarak çalışır diye düşünüp girdik ama yabancı satışları da devam ediyor. Altında kapanış olursa düşüş devam eder gibi görünüyor.
    sende o rakam kac.......86200 altı katlıam olur bende
    147 gecılmezse .....ay sonu 136 beklerım.......takıp edelım.........

4.  Alıntı Originally Posted by Darvas Yazıyı Oku
    Saatlik 20 EMA düşerken hep direnç olarak çalışmıştı. Şimdi destek olarak çalışır diye düşünüp girdik ama yabancı satışları da devam ediyor. Altında kapanış olursa düşüş devam eder gibi görünüyor.
    kısa vadeli DAYTRADE bakış açısı ...

5.  Alıntı Originally Posted by ConSenSus SenSor Yazıyı Oku
    Tüm piyasalar long istiyo, bu malum..

Abd borsalarının uydusu olduk , onların peşinden gidiyoruz artık ....borsa palamızda Trump oldu artık ........ o ne derse ...... gaz verdimi uçuyoruz.......... bakalım dow amca ne yapacak bugün pozitif takılırsa .... 87 bin üzeri tutunuruz diye tahmin ediyorum ............ onümüz deki hafta 87 binden 90 binlere doğru seyahat ........ şeklin de olabilir.Böyle yorum yapıncada bana kızıyorlar logcumusun felan halbuki ne alaka piyasayı kendimce yorumluyorum........ Cortcularda kendi yorumunu yapsın canım kim karışıyor saygı duyuyoruz kaç ölü kaç yaralı çetelesini tutsunlar....

Daha önce yazdım corona iki şekilde geçer ya aşı bulunacak bertaraf edilecek ....... yada doğal bağışıklık hastalığı atlatacaz bağışıklık kazanacağız.... Başka çaresi yok yani adam yok diyor başka çaresi yok.Yaşlılar için evde karantina doğal besinler sarımsak limon bal ve nar ekşisi kürü ihmal etmeyelim kardeşlerim.
    FAİZLE ALIŞVERİŞ YAPANIN , FAİZLE YATIP KALKANIN BURNU B.....K DAN KURTULMAZ.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzey Ege - İstanbul
    Gönderi
    14,184
    pala yavaş vur daha 1000 puan artıdayız.. sabah açılışta 88 binde boşuna satmamışız
    Dünyada en zor şey kırılan bir kalbi onarmaktır...

7. bist100 e göre %50 pirimli bankalar VAKBN gibi 2. satış dalgasını bekliyor alabilirler..

8.  Alıntı Originally Posted by Lambent Yazıyı Oku
    sende o rakam kac.......86200 altı katlıam olur bende
    86.500 civarı

Sayfa 256/1001 İlkİlk ... 156206246254255256257258266306356756 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •