Sayfa 342/1001 İlkİlk ... 242292332340341342343344352392442842 ... SonSon
Arama sonucu : 8006 madde; 2,729 - 2,736 arası.

Konu: Viop - XIV

O zaman inşallah olmaz kalırsın yengenin eline ne diyeyim inşallah saygılar tekrardan iyi geceler

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    finike
    Gönderi
    1,376
     Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Denedik denedik denedik ama olmadi. Kimyamiz uyusmuyor. Cok hizli tukettik bazi seyleri. Savasmak bence faydasiz cunku esim gecmisin muhasebesini yapmayi cok seviyor bende hic sevmiyorum.

Eger amerikalilarin deyimiyle bir CLEAN SLATE yapabilseydik olabilirdi ama zor.

Bende istemem 40 yasindan sonra yalniz yasamayi ama ne yapayim.
    58 yaşımdayım hayatta yaptığım en doğru iş ,eşimle evlilik olmuştur.hep benim çok hatalarım yanlışlarım olmuştur.en zor anlarımda hep yanımda olmuştur.borsada battık 5 yıl maaş almadık.sıkıntılı zor anda hep yanımda oldu..eşler birbirinin kıymetini zamanında ve sağlıktayken bilmeli ...

3. Dr.Öz'ün tespitlerine katılıyorum. Bir şekilde herkese bu virus bulaşacak, ilaç bulunana kadar yavaş yayılması lazım. Yeteri kadar hasta olduğu için ilaç geliştirilebilir.

Tajvim de dünyada durdurulabilir. İlginç olur.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Abi sende benim kafadasin. Ben 25 yasinda evlendim. Bir cocugum 3 yasinda digeri 2 haftalik. Fabrikayi kapattik. Hatunla da ayrilacaz seviyeli bir sekilde.

Bazen insanlar diyor keske cocuklar olmasaydi diyorum tam tersine onlarin olmasi harika.

Eger esimle biz ayrildigimiz da da birbirimize saygimizi kaybetmezsek bir sikinti olmaz.
    Birbirinizi taşımadan beraber yürümenizin bir yolu vardır mutlaka. Her iki taraf da gelinen noktadan kendisini sorumlu tutarsa bu gerçekleşebilir... Alenichev Hoca'm üstelik sizinle el ele yürümeye ihtiyacı olan iki sabi de var yanı başınızda. Biri daha emeklemedi bile, yeni düşecek yollara... Madem yaya bırakacaktınız, onları yanınıza neden çağırdınız? Eşlerin affedilmeyecek hatalar yapmadıkları sürece ayrılmaları, birbirlerini ve çocukları uzun hayat yolunda yarı yolda bırakmaktır.

5. Bir de şunu diyorlar ekranda

Dolar bazında çok ucuzuz

Bu ne demek ?

Şu demek : Türk etf leri çok ucuz demek

Tercümesi bu

Peki neden ucuz ?

Efeniiiim 2008 seviyesinde

La zirzop , la dangoz

Hesapta mesleğin bu la öküz oğlu öküz

Hiç bakmadım mi İngiliz italyan İspanyol Brezilya vesaire vesaire etf lere

Hepsi 2008 değerlerinde boka batmış lök gibi duruyorlar

Neye göre ucuz diyor belli değil sığır

Biz çok ucuz kaldık diyorlar bir de utanmadan

Bir finans şirketi isletsem bu salaklara sınav yapardım ve tek soru sorardım

Şu anki fiyatlar hakkındaki düşünceniz nedir ?

Biz ucuz kaldık diyeni de miktir ederdim

Çıkarız cikmayiz o ayrı ama bu etf lerle bize ucuzuz diyenin aklına micayim

Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Dr.Öz'ün tespitlerine katılıyorum. Bir şekilde herkese bu virus bulaşacak, ilaç bulunana kadar yavaş yayılması lazım. Yeteri kadar hasta olduğu için ilaç geliştirilebilir.

Takvim de dünyada durdurulabilir. İlginç olur.
    Neden evde kalmamızla alakalı izleyeceğiniz en net ve en çarpıcı izah...

https://twitter.com/NurettinnSimsek/...61991602900992

Bu videoda hastalığı zamana yaymanın önemini grafik ile anlatmış alaman.

7. Sıkman canınızı birgün her fani ölümü tadacak.Borsa,dolar,viop derken unuttuydu insanlık şimdi miktirmoktan bir virüs hatırlatıyor insanlığa dünyanın fani olduğu nu.Durum gerçekten vahim ise ki çoğunluk öyle görüyor sanırım desteğimiz 82k direncimiz 88k pek anlam ifade etmiyor 🤔 para pul mal mülk anlamsizlasacak 😄yarin en iyisi çoluk çocuk bahçede malgal yapalım ..

8.  Alıntı Originally Posted by 777 Yazıyı Oku
    Neden evde kalmamızla alakalı izleyeceğiniz en net ve en çarpıcı izah...

https://twitter.com/NurettinnSimsek/...61991602900992

Bu videoda zamanın önemini grafik ile anlatmış alaman.
    Bir gün internet kesilebilir uzun süre evden çıkamayabilirim düşüncesi ile Terabaytlarca video, müzik, kitap indirdim.
    Bir yemek sitesini komple indirdim. 1 terabayt sırf magic, iluzyon gösterileri üzerine video var.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Sayfa 342/1001 İlkİlk ... 242292332340341342343344352392442842 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •