Sayfa 351/1001 İlkİlk ... 251301341349350351352353361401451851 ... SonSon
Arama sonucu : 8006 madde; 2,801 - 2,808 arası.

Konu: Viop - XIV

Alıntı Originally Posted by qumarbazz Yazıyı Oku
    Bu corona hissecileri ve longerleri fena vurdu. Anahtari palaya teslim edenler bir hayli fazladir. Tövbe edenlerde bir okadar

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Pala kıyafetlerini kurtardıysa ne mutlu ona

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    5,796
    Dün açıklanan veriler en kötü güne işaret ediyor, avrupa ve abd kötüye gitmeye devam ediyor. İran büyük ihtimalle eksik veriyor bilgileri. Bizde 1-2 haftaya 20 binler konuşulur tespit edilen rakamlar. Bizde halkın %50 den fazlası eve kapanmış durumda gönüllü bir sokağa çıkmama uygulaması var. Bu işin sonunda eve kapanan insanların psikolojisini de düzeltmek gerekecek.
    Canın bile emanetken, Kaybedecek neyin olabilir ki?

3. izolasyon günü 6
    Çocuk hanım uyuyor. Çayı demledim.
    Başlığı okudum. Sn Aleni nin kararı üzdü. Çocuklar önemli değil demiş ama çocuk sorumluluktur. Kesintisiz rol model ararlar. Olmadığında yoldan sapmaları kolaylaşabilir. Diğer yandan tek atımlık kurşundur insan hayatı. Kendine ait olanı yaşamak güzeldir. Ama kendini düşündüğünde en önemlisi karakterin ve yalnızlığa olan bağışıklılığın ön plana çıkar. 5 kez evlenip sonunda hayatını rezil edenler bilirim. Yalnızlık senin işin ise çocuklar için de su akar yolunu bulur diyorsan, affedilmeyecek bir konu varsa seçim senin...
    Artık insanlar evde kaldıkça başlık vioptan aile toplantısı haline dönecek. İlginç bir süreç.
    Beklentim 3 ay içinde 500 bin vaka idi dünyada.İtalyadaki kontrolsüzlük, ispanya ve fransanın katılması almanyanın sınırda olması düşündürüyor. Gençler çok ulaşmak istediği avrupaya ulaşacak bu salgın geçtiğinde. Acayip iş gücüne ihtiyaç duyacak avrupa.
    gelgör ki 22 yy da kapitalizmin sona ermesi düşüncemi daha öne çekebilir bu virüs. Tüm dünyada insanların evlere kapanması ile üretim azalacak, tüketim azalacak. Üretim daha çok robotlarla yapılmaya başlanacak belki de. Bu salgın büyük ihtimal yapay zekanın daha az denenerek kullanılmaya başlamasına da neden olabilir.
    Kendine yeten site devletleri 22 yy ın ortasında beklerken bu fikrimi de öne çekebilir salgın.
    Sözün özü hava su temizlense de kimyasallar açısından salgın nedeniyle
    artık hiç bir şey tüm dünyada eskisi gibi olmayacak.
    iyi tatiller...
    Çocuklar, Deliler ve Cahiller. Tüm siyasi ve ekonomik fikirlerinizi TARTIŞMASIZ başımı sallayıp onaylıyorum.
    Selametle.....

4. 6 çocuk mu 🤦🏻*♂️

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by Serkan23 Yazıyı Oku
    Dün açıklanan veriler en kötü güne işaret ediyor, avrupa ve abd kötüye gitmeye devam ediyor. İran büyük ihtimalle eksik veriyor bilgileri. Bizde 1-2 haftaya 20 binler konuşulur tespit edilen rakamlar. Bizde halkın %50 den fazlası eve kapanmış durumda gönüllü bir sokağa çıkmama uygulaması var. Bu işin sonunda eve kapanan insanların psikolojisini de düzeltmek gerekecek.

Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    6 çocuk mu ����*♂ï¸

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi
    yok anladıgım karantinanın 6. günü demiş galiba
    DUHUL 2007...
    BİZİ BİLEN BİLİR....

7. İlkbahar ekinoksu 21 Mart'ta gerçekleşiyor.

Gündüz ile gecenin eşit olması durumu, 21 Mart ve 23 Eylül'de gerçekleşiyor.

Bizim bulunduğumuz kuzey yarım kürede ilkbahar, güney yarım kürede sonbahar başlangıcı olarak kabul ediliyor. Güney yarım kürede geceler, gündüzlerden uzun olmaya başlarken, kuzey yarım kürede ise tersi oluyor.
    Ekinoks, gün dönümü ilkbaharın habercisi ve sıcakların artması şeklinde yorumlanır. Ekinoks (gün tün eşitliği ya da ılım olarak da bilinir), Güneş ışınlarının Ekvator'a dik vurması sonucunda aydınlanma çemberinin kutuplardan geçtiği an. Gündüz ile gecenin eşit olması durumudur.

8.  Alıntı Originally Posted by devran42 Yazıyı Oku
    yok anladıgım karantinanın 6. günü demiş galiba
    Aslında çok isterdim 6-7
    Hanımefendi dr. O yükü çekemezdi. 2 de kaldık.
    Çocuklar, Deliler ve Cahiller. Tüm siyasi ve ekonomik fikirlerinizi TARTIŞMASIZ başımı sallayıp onaylıyorum.
    Selametle.....

Sayfa 351/1001 İlkİlk ... 251301341349350351352353361401451851 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •