Sayfa 401/1001 İlkİlk ... 301351391399400401402403411451501901 ... SonSon
Arama sonucu : 8006 madde; 3,201 - 3,208 arası.

Konu: Viop - XIV

1.  Alıntı Originally Posted by Sercannn Yazıyı Oku
    Öncelikle Allah sana akıl versin kardeşim.. Belki o zaman bi fikrin olur bilim adına
    Önceki yazılarımı okusaydın böyle konuşmazdın...Bilime yeterince onem vermek zaten Allah in emri..Biz ne yaptik cumhuriyete geçtik Osmanli zamanından kalan Hıfz-ı Sihha enst...kapattık.. Yerli ilaç sanayimiz yok oldu bu sayede...Şimdi dışarıya bakiyioruz bulsunlar diye...Bundan hâlâ dersler çıkarmadık...Hazıra konuyoruz...olursa eğer...

Alıntı Originally Posted by 0101 Yazıyı Oku
    Dün 311 yeni vak'a
    Bugün 277 yeni vak'a

Inşallah yarın daha az vak'a karşımıza çıkar.
    Malesef test sayısından dolayı vaka düşmüş , dün 3656 kişiye test yapılmış , bugün 2953...

3. TVlerde taburcu olan ve iyileşenler ile bilgi de verilse iyi olur. Eskisi gibi mi yaşıyorlar, 20 yıl sigara içmiş biri gibi mi oluyorlar, günlük yaşamları nasıl değişiyor.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

4. Yaslıların dısarı cıkmamasını ıstıyorsan tespit edilen vakalar ve ölenler ile ilgili daha detaylı bilgi vereceksin... İsimleri filan geçtim ama yaşla ilgili çok detaylı istatistik verilebilir.. Neden verilmiyor anlamıyorum...
    Markets may remain irrational longer than you can remain solvent.

Test kiti sıkıntısı yok.
    Yurt dışı hikâyesi olmayan insanlar da teste tabi tutulmaya başlanmış.
    Buna rağmen minnak da olsa bir azalma olmasını hasta müracaatı daha az diye yorumluyorum.

Tabii 1 gün ile bir şey belli olmaz.
    Yeni hasta sayısı birkaç gün bu rakamları geçmez ise matematik ilmi bize bir şey ifade ediyor olabilir.

Adana da ozel.sezar hastanesinden 2 vaka kacmis.

Aga bu insanlar kafayi yemis herhalde

7.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Almanya gunde 22 bin test uyguluyor. Ayrica Bavyera bolgesi karantina altinda ve sokaga cikma yasagi var.

Farkinda misin surekli farkli olma, farkli seyler soyleme ugrasindasin. Nedir bu sende ki bu hava bu kendini bilmislik.
    Yahu cevap vermek zorunda mısın, görüşümü yazmak İçin senden onay mi almam gerekiyor.

Bir de her yazdığımda kendini beğenmişlik buluyorsun, ezik misin, rahat ol...her gün 100 lerce mesaj yazıyorsun başlığa, benim yazdığım 2-3 mesaj niye batıyor sana?
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

Alıntı Originally Posted by 0101 Yazıyı Oku
    Test kiti sıkıntısı yok.
    Yurt dışı hikâyesi olmayan insanlar da teste tabi tutulmaya başlanmış.
    Buna rağmen minnak da olsa bir azalma olmasını hasta müracaatı daha az diye yorumluyorum.

Tabii 1 gün ile bir şey belli olmaz.
    Yeni hasta sayısı birkaç gün bu rakamları geçmez ise matematik ilmi bize bir şey ifade ediyor olabilir.
    1 kisi 5 kisiye bulastiriyormus ve sonra o ona su suna diye giderken 5 in 4 uncu kuvetinden

625 kisi yapiyor.

Sayfa 401/1001 İlkİlk ... 301351391399400401402403411451501901 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •