Sayfa 480/1001 İlkİlk ... 380430470478479480481482490530580980 ... SonSon
Arama sonucu : 8006 madde; 3,833 - 3,840 arası.

Konu: Viop - XIV

1.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    65 üstü sokağa çıkma yasağına doktor, eczacı dahil edilmemiş.

Aracı kurumlarda, bankalarda, borsa istanbulda, takasbankda, MKK da imza atacak yetkili personel, operasyon görevlileri ve bilgisayarların başında da operatörler olmak zorunda.

Ekmek yerine makarna olur ama para işleri için hala insanlara gerek var bence.
    Ayni anda ayni yorumu yazmisiz. Kriz aninda para lazim insana sonra derdini anlatacak birini de bulamazsin.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    ankara
    Gönderi
    3,047
     Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Borsa niye kapansin. Bir cok ulkede var sokaga cikma yasagi ama borsalari kapali degil
    Ivan Drago ile dövüşen apollo crek gibi oldu millet... Rocky havlu atsın diye bekliyorlar...havluyu bekleyecegine ringib dışına cık...ille yiyeceksin dayağı...
    biliyorsunuz ya işte yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir falan...filan...

3. Virüsün fokur fokur kaynadığı yerler .
    İtalya İspanya fransa ve Almanya

Buhar çıkıyor artık

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    yok hatırlamıyorum...ne diyordu?

Alıntı Originally Posted by Sercannn Yazıyı Oku
    Devir hocanın 2008 kasımında bi sonraki kriz ile ilgili yazılarını hatırlıyor musun?

5.  Alıntı Originally Posted by alihaydar Yazıyı Oku
    Ayni anda ayni yorumu yazmisiz. Kriz aninda para lazim insana sonra derdini anlatacak birini de bulamazsin.
    Kira, fatura, kredi kartı vb bir kaç aylık taksitleri kadar para likit ve bankada olmasında yine de fayda var.

Borsada birden kredi limitlerini indirebilirler belki. Yani geceye kredi taşımak bir miktar risk, borsa fiyatından bağımsız.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    ankara
    Gönderi
    3,047
    Son dakika… İçişleri Bakanı Soylu: Fabrikalarına el koymaktan çekinmeyiz

Gidiyoruz kıyamete...mülk hakkı,kişilik hakları bu durumda olduğu için,zihniyet bu halde oldugundan yabancı kaçıyor tr den.

Değil 5 500 trilyon dolar bassalar bir cent sokmazlar bu zihniyetin olduğu ülkeye.

Desene para cezasi yazarız, geçici faaliyet durdurma cezasi veririz, kınıyoruz vs. Yok el koyacak...illa vurulacak...illa kesilecek...
    biliyorsunuz ya işte yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir falan...filan...

7.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Borsada birden kredi limitlerini indirebilirler belki. Yani geceye kredi taşımak bir miktar risk, borsa fiyatından bağımsız.
    Ben tamamen kapatilacagini dusunuyorum borsanin islemlere.

8. Yarin cogu kisi düşüşe oynuyor gibi..yarınki olaylar geçen haftada vardı.. Virüsün yayılacağı ve ölümler....iyi yani tedbirler daha Sıkı oluyor...tedaviler daha etkili...ölüm oranları azalıyor..Abd yeni para basıyor..Yaza doğru gidiyoruz...yayılma hızı azalıyor bu sayede de...Aşılarda ilerleme var...Dünya bir bütün halinde..Endeks 80 bini gordu ilerde 70 olsa ne yazar...ama olmazsa buralar da fazla durmaz gibi..Borsa her şeyi önceden satım alan bir yer....2008 krizden bile simdi ucuz isek..Abd batmazsa dünya batmaz....Y.t d...

Sayfa 480/1001 İlkİlk ... 380430470478479480481482490530580980 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •