Sayfa 603/1001 İlkİlk ... 103503553593601602603604605613653703 ... SonSon
Arama sonucu : 8006 madde; 4,817 - 4,824 arası.

Konu: Viop - XIV

2. Abd alayını geçecek vaka sayısında.

3. abd nin nüfusu orta avrupanın toplamından fazla geçmesi normal

ancak abd çabuk pozisyon alan bir ülke aksiyoneller yani

avareller birliği gibi değil , yani vaka sayısı o nüfusa rağmen fransa yı geçmezse şaşırmam

4. trump anlatsın halkına grıp ın coronadan daha tehlıkelı oldugunu
    147 gecılmezse .....ay sonu 136 beklerım.......takıp edelım.........

5. @Bear Abi TEB Yatırım

Vadeli de Bugün solda mı ? Ekleme yapmış mı abi

Kurum bazında durum nedir ?

Eskişehir ofis evden çalışmaya döndümü

6.  Alıntı Originally Posted by egemens Yazıyı Oku
    500 TL yav bişey değil kazandığı izin yanında abiler
    Evet gördünüz sayın abi ablalarim herkes kulağının üstüne yatıyor ve yarın bisuru çıkacak surdan aldım surdan sattım hepsi üfürükçü pardon yüzde 10 kaideyi bozmaz yav abi ablalar aldım sattım yerine alsaymisik satsaymisik deyin lütfen veya alinabir satılabilir diyelim bundan sonra tekipteyim kesin konusanlarla hetan iddaaaya girebilirim ona göre yazsınlar belge şart milleti etkilemeyin

Boeing, Kovid-19 salgını nedeniyle üretime ara verecek -AA

- Şirket, 25 Mart itibarıyla Puget Sound bölgesindeki üretimini 14 gün süreyle geçici olarak durduracak

WASHINGTON (AA) - Amerikan uçak üreticisi Boeing, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle acil durum ilan edilen Washington eyaletine bağlı Puget Sound bölgesindeki tesislerinde üretime ara vereceğini duyurdu.

Boeing'den yapılan açıklamda, söz konusu kararın çalışanların, ailelerinin ve bölgedeki insanların sağlığı için alındığına dikkat çekildi.

Şirketin üretim faaliyetlerini bugün azaltmayı planladığına işaret edilen açıklamada, Puget Sound bölgesindeki üretimin 25 Mart Çarşamba itibarıyla durdurulacağı kaydedildi.

Açıklamada, üretim faaliyetlerine 14 gün süreyle ara verileceği ve bu sürede şirketin Kovid-19 salgınına ilişkin gelişmeleri izlemeye devam edeceği bildirildi.

Aynı zamanda bu süreçte bölgede salgından etkilenen tesiste temizlik faaliyetinin gerçekleştirileceğinin belirtildiği açıklamada, çalışanların işe dönüşü için de sıkı kriterlerin belirleneceği aktarıldı.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Boeing Üst Yöneticisi (CEO) Dave Calhoun, "Halk sağlığı yetkilileriyle yakın bir şekilde çalışmaya devam ediyoruz ve bu geçici durumdan etkilenen müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve diğer paydaşlarımızla temas halindeyiz." ifadesini kullandı.

Kaynak : Anadolu Ajansı

Dax toparlıyoru ama Dowun boynunu yukarı kaldıramadılar bir türlü Türkiye biz bir nümeroyuz dese bile abd taş koyacak bize

Sayfa 603/1001 İlkİlk ... 103503553593601602603604605613653703 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •