Sayfa 817/1001 İlkİlk ... 317717767807815816817818819827867917 ... SonSon
Arama sonucu : 8006 madde; 6,529 - 6,536 arası.

Konu: Viop - XIV

1.  Alıntı Originally Posted by Paragöz35 Yazıyı Oku
    Tüpraş felaket para kazandırdı ya 65 den alan varsa tebrik ederim...
    65,55 gördü en düşük. Tam 65,00'e yazdıklarım gelmedi oradan biliyorum.

Duhul
    May 2019
    İkamet
    35.5 KARSIYAKA
    Gönderi
    2,212
    100.xxx den alinan longlar...ve sonrasinda alinan vesair pozlar...kapatilmistir...
    son faprika kapandiginda, son insan issiz kaldiginda...fed paranin yenemeyen bisi oldugunu anlayacaktir
    ...ytd...by beybaba

3.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Dünyada hafif ticari araçlara ihtiyaç artar bence.
    selamlar;
    Sn.Ariston, Genel anlamda pandemi ile ilgili spesifik ürünler hariç tüm ürünlerde "talep şoku" yaşanırken, üretim ve ticaret böylesine şok yemiş ve elle tutulur süre toparlaması zor gözükürken, neden hafif ticari araç ihtiyacı artabilir merak ettim (asla fikrinizi eleştirmek için değil, gerekçelerinizi merak ettiğim için soruyorum) mutlaka göremediğim açıları yakalamışsınızdır ki böyle düşünüyorsunuz...

Sevgi ve saygılarımla;

4.  Alıntı Originally Posted by GEK Yazıyı Oku
    selamlar;
    Sn.Ariston, Genel anlamda pandemi ile ilgili spesifik ürünler hariç tüm ürünlerde "talep şoku" yaşanırken, üretim ve ticaret böylesine şok yemiş ve elle tutulur süre toparlaması zor gözükürken, neden hafif ticari araç ihtiyacı artabilir merak ettim (asla fikrinizi eleştirmek için değil, gerekçelerinizi merak ettiğim için soruyorum) mutlaka göremediğim açıları yakalamışsınızdır ki böyle düşünüyorsunuz...

Sevgi ve saygılarımla;
    Toptan ticaretten ziyade perakende ticaret artacak gibi. Marketlere servis artar, evlere servis ve posta ile servis de artar.

Amazon 100 bin eleman alacakmış, tam duyamadım ama ABD posta servisi de 300 bin eleman alacakmış vs.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

5.  Alıntı Originally Posted by PISKOPAN Yazıyı Oku
    100.xxx den alinan longlar...ve sonrasinda alinan vesair pozlar...kapatilmistir...
    Kara bulutlağğğ mı yine Beybaba?

6. Yazık gerçekten...

Pegasus CEO'su Mehmet Nane, corona virüsü salgını nedeniyle 83 uçaktan sadece 7'sini kullandıklarını açıkladı. Nane, "Bu krizin inşallah haziran ayı gibi yavaşlayacağını ve temmuzdan sonra da en azından iç piyasada normale dönmesini bekliyoruz” dedi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Şişli-İstanbul
    Gönderi
    1,659
    mal kitleyemedikleri tüm tahtaları yukarı asıp bırakmışlar ahahahah

işte borsamız böyle bi yer. efendi gibi almaya başla versinler malı

Duhul
    May 2019
    İkamet
    35.5 KARSIYAKA
    Gönderi
    2,212
     Alıntı Originally Posted by Zinedrimed Yazıyı Oku
    Kara bulutlağğğ mı yine Beybaba?
    simdilik bilemiyom... bekleyip gorelim diyom...
    son faprika kapandiginda, son insan issiz kaldiginda...fed paranin yenemeyen bisi oldugunu anlayacaktir
    ...ytd...by beybaba

Sayfa 817/1001 İlkİlk ... 317717767807815816817818819827867917 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •